Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 33

Thread: Vánoce 2013

  1. #21

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    metalomanie: je to jen v tom

  2. #22

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojky ví někdo kolik dárků dostanu z toho vánočního dobrodružství za těch 95 dárků co je u kupce ? Jestli vůbec má smysl ho kupovat a ještě by mě zajímalo jestli vůbec existuje někde návod na ty dobrodružství .

  3. #23

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Multimiliardar View Post
    Ahojky ví někdo kolik dárků dostanu z toho vánočního dobrodružství za těch 95 dárků co je u kupce ? Jestli vůbec má smysl ho kupovat a ještě by mě zajímalo jestli vůbec existuje někde návod na ty dobrodružství .
    http://www.settlersonlinewiki.eu/adv...e-bandit-nest/
    http://www.settlersonlinewiki.eu/adv...d-experiments/

  4. #24

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    to je hezký otevřít všecky okna v advenťáku je 11 .12. a co ty předchozí dny kdy to ještě ve hře nebylo ty nejdou otevřít naráz tak kdy vlastně půjdou ?a taky dnes sem neměla ve sbírání ani jeden novej předmět zas jen strašáky vozíky a plevel :-(

  5. #25

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Tiez nic

  6. #26

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Lussyenka1: predmety se meni cca kazdych 12 hodin (asi 6 rano a odpoledne) a ja rano po restartu taky jeste vanocni predmety nemel ale ted uz jo, staci pockat

  7. #27

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    to beru ale já to hraju jen odpoledne od 16 hodiny když sem v práci takže co se tu ráno děje netuším ale u mě změna prostě nebyla a u kamaráda co to hraje tak už to tam měl ve stejnou dobu co sem zapla hru

  8. #28

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Mužu se zeptat startegie ke dobru sáně na foru není kde se dá v češtině najit ? dekuji

  9. #29

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Jaké dobro mám udělat u Q Zločinec - Úkryt? Udělal jsem už 2 dobra. a nic.

  10. #30

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    v tom úkole máš typ dobrodružství a podle toho musíš vybrat - xp, suroviny nebo epické

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.