Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Prečo ešte nebol spustený adventný kalendár dnes je 1

  1. #1
    Xanteus
    Guest

    Prečo ešte nebol spustený adventný kalendár dnes je 1

    Prečo ešte nebol spustený adventný kalendár dnes je 1 a malý bratranec už dnes zjedol svoju prvú čokoládku. Kedy spustíte aktualizácie.

  2. #2
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Řekl bych, že s nejbližší pravidelnou údržbou.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Jestli spustí "Vánoce" až 11.12. (jak tady píšou na fóru) tak asi bude kalendář až 11.12.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě by jen zajímalo, kde soudruzi z BB udělali chybu?......hold zase nění něco domyšlené...však spokojenost hráče je až na 3. místě.....1. místo je něco vydělat a 2.místo je se moc nenamakat
    Vzpomínám ještě na CityVille na ksichtovéknize...svěle zvládnuté události se super odměnama....furt nové nápady..dobré úkoly....město furt někam rostlo....škoda že to zabalili, ale nápady měli do poslední chvíle....Hlavně se mi tam líbila ta aktuálnost...inovace....
    Last edited by Odeon; 01.12.13 at 14:11.

  5. #5
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Odeon View Post
    Mě by jen zajímalo, kde soudruzi z BB udělali chybu?......hold zase nění něco domyšlené...však spokojenost hráče je až na 3. místě.....1. místo je něco vydělat a 2.místo je se moc nenamakat
    Vzpomínám ještě na CityVille na ksichtovéknize...svěle zvládnuté události se super odměnama....furt nové nápady..dobré úkoly....město furt někam rostlo....škoda že to zabalili, ale nápady měli do poslední chvíle....Hlavně se mi tam líbila ta aktuálnost...inovace....
    V téhle rovnici ale není započítáno (a to je asi ta soudružská chyba ) že nespokojený hráč bude těžko něco platit a spíš bude (jako já) přemýšlet o ukončení.

    E: Nic ve zlém Odeone, spíš doufám, že by si to někdo z BB mohl přečíst... takové velké ekonomické moudro se může kdykoliv hodit
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Ravise View Post
    V téhle rovnici ale není započítáno (a to je asi ta soudružská chyba ) že nespokojený hráč bude těžko něco platit a spíš bude (jako já) přemýšlet o ukončení.

    E: Nic ve zlém Odeone, spíš doufám, že by si to někdo z BB mohl přečíst... takové velké ekonomické moudro se může kdykoliv hodit
    Dík za podporu
    No já už taky nehodlám kupovat drahokamy....a příští rok ukončím hraní....PvP to nezachrání......

  7. #7
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Kalendář bude až 11.12., spolu s celou událostí Vánoc.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.