Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: ledek

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví

    ledek

    Vzhledem k tomu, že ledek padá poslední dobou z dobrodružství v neúnosné míře, nebylo by od věci zakomponovat ho do výrobního řetězce. Momentálně je potřebný pokud se nepletu pouze pro výrobu střelného prachu, který vlastně ani nikdo nevyrábí. Tato surovina, je vlastně uplně k ničemu nemá žádnou cenu a když padne z dobrodružství ( v mém případě 8x z 10ti) je spíše za trest než za odměnu. Snažil jsem se snížit stav ledku (69k) prodejem nebo výměnou, ale nikdo ho nechce.

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    dlouhodoby problem, uzitecnost ledku je pouze na ukoly ale co z nej vyrabet? pokud by se odstrelovani ostrova dalo do nej tak je to stejne jen jednorazovy odber nez dlouhodoba spotreba, pokud by se za nej udelali veci jako jsou range support apod tak bych to bral ale nevipada ze by se do toho autori zrovna moc meli

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    40
    Monde
    Kouzelnictví
    buffy na pole...nejake hnojiva..easy

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Jak už jsem psal u rozšiřování/bourání ostrova... Ledek je na nic, proč z něj neudělat něco co zruší nepotřebné stromy a keře?

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    40
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by modry_kun View Post
    Jak už jsem psal u rozšiřování/bourání ostrova... Ledek je na nic, proč z něj neudělat něco co zruší nepotřebné stromy a keře?
    to by slo

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    jo určitě už na to někdo z "vývoje" slyšel a už vymýšlí nový výrobní řetězec a úkoly - abychom mohli ledek použít třeba na .... doplnění stravy pro vojáky.
    přeci jen většina lidí jí "lepek", jen malá část potravin je !BezLepková! :-D

    Quote Originally Posted by modry_kun View Post
    Jak už jsem psal u rozšiřování/bourání ostrova... Ledek je na nic, proč z něj neudělat něco co zruší nepotřebné stromy a keře?

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.