Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Vylepšení hry pro pobavení

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví

    Vylepšení hry pro pobavení

    Omlouvám se ale nevím kam to napsat.
    Hra začíná být pomalu,ale jistě nudná,za poslední dva měsíce mi odešlo z cechu 10 velkých hráčů level 43-46 a důvodem bylo že je nebavilo pernamentně chodit na dobrodružství a levelovat,pokud se mám přiznat,poslední měsíc nad tím přemýšlím i já,je velice těžké se dostat dál pokud nemáte čas alespoň 3 hodiny denně tu sedět .
    Je velice málo úkolů na kterých by byli body zkušenosti u hráče který přesáhne 35 level a pak už zbývá jen dobrodružství,ale každý nemá tolik času aby je mohl dělat .
    Domnívám se že zpestření hry v rámci napadání ostrovu po hráčích,kteří hru opustili nebo imaginárních ostrovů (jeden útok na jednu armádu) by pomohlo zvednout Náš level i zájem o hru.
    Dále bych vytvořila soutěže mezi jednotlivými cechy na stejné úrovni.
    Vaše zpestřování hry v podobě Velikonoc Golema atd je moc příjemné již teď se těším na vánoce, ale myslím si že by to mělo být častější,třeba jako teď probíhající sbírka.
    Můj názor je že nepotřebujeme dostávat drahé dárky v podobě diamantů,ale náboj pro hru aby jsme zde vydrželi a aby Nás hra bavila tak jako nás baví do teď.
    Jinak bych chtěla velice poděkovat za to jak se o Nás staráte moc si toho vážím. Děkuji Věra

  2. #2
    sarie
    Guest
    příště to můžeš dát sem: http://forum.thesettlersonline.cz/th...ta-hra-smeruje

    tady nejde o lvl... ale ta hra tě musí principiálně bavit... nad 50lvl se nedostaneš... takže o lvl tu zas moc nejde.... snad jedině do určité úrovně kvůli budovám.
    Taky otázkou je jestli ti hráči odešli z cechu nebo úplně ze hry :-)

    Ve své podstatě pokud jakékoli hře nedáš několik hodin deně tak velkých výsledků (úspěchů) nedosáhneš.
    PS: přečti si odkaz třeba ti zodpoví spoustu otázek.

    hodně úspěchů přeji

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    Já musím říct že bych nějáké vylepšení taky uvítal a nemusí to být nic složitého. Hraju tu 11 měsíců a nejlepší byly pro mne asi události 4 větry a padlá arma(když pominu první tejden hraní kdy sem se s hrou seznamoval to mne bavilo asi nejvíc ;-)). Velikonoce, nebo hallowen nebyly špatný(hlavně velikonoce kdy šel získat veterán), ale nenutilo mne to tu sedět a hrát, budovat velkou armu abych stihl co nejvíc adv, nakupovat suroviny na armu a pod jako tomu bylo u 4 větrů, jen sem získal vejce a nastavil obchody abych je nakoupil .. Proto bych uvítal třeba co čtvrt roku jednu takovou událost (jedná se vlastně jen o to vymyslet posloupnost několika úkolů, žádný velký zásah do hry-alespoň si to myslím )
    Soutěžení cechu bych taky uvítal, už jsem to říkal o narozeninách, že bych raději než s jinýma zeměma soutěžil s cechama z našeho serveru.
    Klidně by to mohlo být stejné jako o narozeninách(14dní dělat balónky a odevzdávat je) jen by se to počítalo za cech. Prvních 5 cechů by získalo nějákou odměnu.
    Jen by se muselo domyslel kdo a jakou odměnu v cechu získá a taky jak cechy porovnávat (jednak podle počtu hráčů v cechu, a taky podle levelu( aby nevyhrál cech s 10 hráčema kde má každej lvl50 ;-)
    Hra mne baví i ted, ale tohle by ji( alespoň pro mne ) více oživilo.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.