Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: rozsireni budov

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví

    rozsireni budov

    Ahoj bratře,
    pamatuješ si ještě ten incident co se ti povedl s golemama? Zastavil se u mě královský alchymista s tím, že dovede jeho nezměrnou sílu a vytrvalost využít.
    Po nemalých nákladech se dostavil vśledek a povedlo se mu využít jíl z golema na vytvoření poslušného a prcvitého golema který bezespánku koval a koval. Nádherná to práce. Tvrdí, že je schopný jim vepsat libovolnou činsot a oni ji budou neomezenou dobu plnit, ale jeho další experiment s farmařením dopald mizerně, holem zoral asi 3 míle pole a poté pluhem projel přímo přez kuchyň, ložnici a druhou stranou ven z hradu.
    Já tu toho šílence nechci když by nebyl tak váženým občanem na dvoře nechám ho už zmrskat.

    možnost získat permanentní buff 2* na urcité zvolené level 5 budovy.
    Postup:

    získání magického jílu z golema (adventura / jiné úkoly)
    zaplacení práce alchymisty (první časce na selhání)
    naučit golema daný typ práce(vývoj každé práce zvlášť (sila/farmy, tavírny, broznové meče apod)
    přiřazení golema k budově (šance na uspěch(máme permanentí buff 2* bez možnosti nadále budovu buffovat, šance tak 10%), neúspěch(příjdeme o golema), fatální neúspěch(zničení budovy, šance tak 20%, bonusové budovy by se navrátili do nabídky))

    návrh je volen s ohledem na to, že by byla jak možnost uspět tak selhat - větší rizikovost a náročnost..

  2. #2

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Řešil bych úplně jinak... golemové by měli společný zásobník na buffy kam by se z jedné strany házelo (výroba v zásobárně, nákup od jiných) a oni by odsud brali a nosili na budovy. Jeden golem by vždy zvládal obsloužit jen jednu budovu, golemové by se vyráběli složitě (z nějakých cenných suroviny - které by šly koupit za dia - to mají BB radost). Golemové by zvládali házet jen jeden typ bonusu (irmokoš? nebo nějaký speciální), ale dokud by byly v zásobníku nějaké, tak by golemové házeli bez prodlevy. Člověk by přišel o bonus tím, že nahazuje přítel (+10 procent za potenciální premko), ale ušetřil by klikání a měl byzáruku, že to pojede pořád.

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    1 golem jedna budova, kolik bys těch golemů potom musel mít aby to naházel celý ostrov ? to by asi nebylo moc dobré řešení ne ? a pokud bych měla jednoho golema nebo ne to už by mi asi klikačku s irmama moc neřešilo pokud potřebuju buffnout výrobní procesy, to už bych spíš uvítala tedy golema který by uměl buffnout více než 1 budovu respektive by uměl všechny, potom ale by se u něj musel navolit jednotlivě výrobní proces tedy ne zobecnit ale každá výrobní buňka zvlášť a u ní snad ještě i počet budov kolik by mě nahodita také typ bonusu s možností nějakého fajfkovacího uložení do doby případné změny, potom by měl zásobu irem nebo jiných bonusů a podle uloženého schématu by nahazoval, dost ale pochybuju že by se do toho BB pouštěli jejich cílem s přibývajícíma klikačkama je spíš tě udržet u kompu pokud možno 24h, v tom okamžiku ale hru opouštím, už jsem jednou zmiňovala, že jsem to začala hrát protože to nebyl tak úděsný žrout času jako jiné online hry, bohužel se to ale rapidně mění

  4. #4
    sarie
    Guest
    for Casiopea: je to u všech her stejné. čím jsi dál tím větší lvl tím více možností tím více starostí tím více času. Tu se mi líbí že si můžeš zařídit bezúdržbový ostrov a chodit sem jen hrát adventury...

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    sarie promiň ale level 50 sem už celkem pěknou dobu beúdržbový ostrov skutečně nejde zařídit, pokud jak říkáš sem chodíš hrát adv tak bys to měl/měla ? vedět jezdím krejčíky, je tam poměrně velká spotřeba surek, myslím chleba zbraně atd, některé vyrábím některé kupuju, ale stejně prostě na tom ostrově musím stavět minimálně doly a bufovat výrobu kterou potřebuju nadlimit, respektive relativně samoúdržbový ostrov bych měla v případě že ty pohádky nebudu jezdit nebo adv obecně ve větším množství, takže bych řekla že více času co se týkalo ostrova mi to zabíralo na podstatně nižších levelech, teď už se z toho ale spíš stává otravná klikačka na předměty na nesmysly v eventech atd, nikam se to neposouvá jen přibývá klikání

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.