Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18

Thread: Vánoce 2013

  1. #11

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    je někde popsáno kolik bude těch vánočních úkolů ? nebo jsem dojela tu druhou řadu a tím to končí dalšího nic nenaskočilo a pokud to tak je a jen jsem na chvíli měla pocit že přes vánoce nebude nuda ale budou nějaké smysluplné úkoly tak jsem se zřejmě spletla :-)) to bych čekala že to bude kapku propracovanější a že nové adv budou součástí úkolu, tím pádem je snad ani nemusím jet užitku z nich moc není do úkolu to není, tak..nevím

  2. #12
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Je to 24 dnů od začátku události.

  3. #13
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Casiopea View Post
    je někde popsáno kolik bude těch vánočních úkolů ? nebo jsem dojela tu druhou řadu a tím to končí dalšího nic nenaskočilo a pokud to tak je a jen jsem na chvíli měla pocit že přes vánoce nebude nuda ale budou nějaké smysluplné úkoly tak jsem se zřejmě spletla :-)) to bych čekala že to bude kapku propracovanější a že nové adv budou součástí úkolu, tím pádem je snad ani nemusím jet užitku z nich moc není do úkolu to není, tak..nevím
    Taky by mě zajímalo kolik sad těch úkolů je. Mám pocit, že to zatím bylo jedna sada na den a protože je druhý den logicky třetí není, ale opravdu je jeden na den, nebo to třeba skončí pátou sadou? BB_Kahsi ??

  4. #14

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    Je nějaká odměna v "Záchrana Vánoc", nebo je to jako loni, kdy za dohrání bylo jen pár XP?

  5. #15

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdarec, docela by mě zajímalo jak je to s průzkumníky a procentuální šancí nalezení vánočních dárků. Nějak se mi často vracej bez dárků.

  6. #16

    Join Date
    May 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Zergous View Post
    Taky by mě zajímalo kolik sad těch úkolů je. Mám pocit, že to zatím bylo jedna sada na den a protože je druhý den logicky třetí není, ale opravdu je jeden na den, nebo to třeba skončí pátou sadou? BB_Kahsi ??
    http://thesettlersonline.wikia.com/wiki/Christmas_Event
    Dole jsou vypsané všechny vánoční questy..

  7. #17
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Jsou tři sady, s tím, že poslední je pro každého jiná, podle úrovně.

  8. #18

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    32
    Monde
    Kouzelnictví
    Chtěl bych se zeptat, kdy bude do hry dána 3.sada vánočních úkolů. Zatím byly jen 2, které už dávno skončily a blíží se konec eventu

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.