Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Vánoce 2013

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví

    Vánoce 2013

    Tak jsem to zkusil na testserveru...když jsem zvolil zasněženou krajinu, tak sběratelské předměty nejsou vidět..jsou taky zasněžené...( jsem myslel, že si tím pomůžu)..... to byl zase někdo aktivní. Navrhuju zasněžení úplně zrušit, nemá to teď smysl.

  2. #2

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdá se mi to, nebo ten kalendář je zas jen ždímačka na diamanty?

  3. #3

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    S tím kalendářem souhlasím , bohužel je to tak ... ale ten sníh mi nevadí - naopak , líbí se mi a hledání je zas o něco zajímavější :-) každopádně máš na výběr , nemusíš si nechat ostrov zasněžit , ale proč ho plošně rušit všem ? některým infantilním hráčům , jako třeba mně , se to líbí :-)

  4. #4
    princ_Krason
    Guest
    Vše tady je jen ždímačka na diamanty

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    A zase za zasnezenou krajinu chcou darky.....Proč ty baráky jsou tak šedé?? Ať ty barvy nechaj...vypadá to jako na hřbitově....
    Jsem už psal, proč neudělají krajinu, která by se měla měnit podle ročních období...Kdo by to nechtěl, by to mohl vypnout v nastavení....Jo a taky by mohli udělat něco s těma ptákama co furt řvou jako kráva .....stále mám vypnutý zvuk....proč nedaj nějakou hudbu.....stačilo by tak 10 stop, které by se furt střídaly a taky by se měnily podle ročních období.....Tak možná to změní v ostré verzi.....nebo už není Beta??? že už není???......podle mě furt je.
    Ale co by se starali......vymyslí pár nových věcí, které nikdo nevyužije.....však někteří furt utrácí za drahokamy.....já osobně už nekoupim ani jeden, pokuď nebude vyditelná snaha o zkvalitnění hry...a lagy...to ani nebudu zmiňovat...Asi dodělám Vánoce...dokončím nějaké Krejčíky...a pak asi skončím...
    A stačilo by tak málo...trochu zautomatizovat hru od věčného klikání....eventy udělat smysluplné (lepší příběhy, odměny, unikátní a hlavně funkční budovy, například hrad, přístav, cokoli co bude fungovat a každý to bude chtít a bude ochoten za to zaplatit hodně surovin...by mě zajímalo, kolik lidí dokončilo toho posledního goléma???).... vylepšit adventury, které nechce nikdo hrát (navýšit odměny..neznám moc bláznů, kteří dobrovolně dělají experimenty).....dokončit už avizovany systém boje PvP (ale beztak to bude na houby...).....vratit zlatý vozík na doplnění dolů a seveřany....
    Čekám na další vývojářský deníček....jestli bude stávající směřování hry jako teď...po Vánocích končím..

  6. #6

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    29
    Monde
    Kouzelnictví
    Otvorenie políčka v kalendári by malo byť zdarma pre aktuálny deň, platiť by sa malo len za spätné otvorenie neotvorených políčok. Viac info na nemeckej stránke http://forum.diesiedleronline.de/thr...chtsevent-2013

  7. #7

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    mno m spíš zaráží že to nemáme tady u nás na foru jejich vlákno je z 22.11 my tu máme torzo s dodatkem Podrobné informace i s obrázky přijdou a později. a je 29

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Jak se dají otevřít všechny dveře do štědrého dne, když se mi kalendář objevil až 11.prosince a každý den jdou otevřít jedny?

  9. #9

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    32
    Monde
    Kouzelnictví
    Čteš příspěvky na foru? Asi ne, protože by jsi sem nenapsal takovou hloupou otázku. Je asi logický, že když přišel kalendář do hry 11.12. a otevírá se jedno okno každý den, tak asi těžko stihneš otevřít celý kalendář do 24.12...Btw: event trvá až do ledna..

  10. #10

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Cituji: Vánoční překvapení: V několika textech je "adventní kalendář". První dveře jdou otevřít první den události, každé další zase za jeden den, tak dál až do 24.

    tohle je absolutně stupidní, takže dárek k vánocům si otevřeme až 4.1. A to za předpokladu, že to půjde otvírat i po vánocích. Trochu mě děsí ta poslední část: tak až do 24. (logika vývojářů je někdy velmi zvláštní, takže bych se nedivil, kdyby 24. byl konec kalendáře )

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.