Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Nepřičítání stavebních povolení.

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Nepřičítání stavebních povolení.

    Zdravím a přeju pěkný den.

    Všichni říkají, že za zničení vůdce banditů by se mělo být povolení ke stavbě, ale nic mi nepřišlo. Jen nějaké prkna, ale nic víc. Je docela problém dál rozšiřovat území se čtyřmi povoleními. Nešlo by to nějak vyřešit? Nechtěl bych přestat hrát kvůli takové hlouposti. Předem díky moc.

  2. #2
    Graywolff's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Prostějov
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    Stavební povolení po porážce banditů se dostávají v balíčku, který se objeví ve Tvé nabídce (hvězdička dole uprostřed). Musíš ten balíček najít, kliknout na něj a následně kliknout na Dům starosty, tím se stavební povolení aktivují.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    V inventáři, nebo v nabídce jak se tomu říká právě také nic nemám. Zkoušel jsem refreshe, relogování a stejně nic nepřišlo a nějak nevím co s tím.

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám ten samý problém, akorát jsem ty stavební povolení přesunul z nabídky do starostova domu... nic se nestalo, akorát zmizeli a nemám nic

  5. #5
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Graywolff View Post
    Stavební povolení po porážce banditů se dostávají v balíčku, který se objeví ve Tvé nabídce (hvězdička dole uprostřed). Musíš ten balíček najít, kliknout na něj a následně kliknout na Dům starosty, tím se stavební povolení aktivují.
    mně se objeví nejdřív v poště ...

  6. #6
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Za zniceny tabor vudce dostanete do posty a) prubeh bitvy b) poklad. V pokladu je nejaky material a karta stavebnich povoleni. Po vybrani se karta presune do nabidky. Pouzitim na starostu se vam prida 10 licenci a vy muzete konecne stavet.

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    me primo mizi stavebni povoleni .zboural jsem 2 medene doly a pričetlo se mi jen jedno

  8. #8
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by ERIKUBI View Post
    me primo mizi stavebni povoleni .zboural jsem 2 medene doly a pričetlo se mi jen jedno
    1) Nestavěl jsi náhodou něco?
    2) Nevytěžil se těsně před zbouráním ten důl?
    3) Jsi si 100% jistý, že ti to nevrátilo stavební povolení?

  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám taky tento problém,když zbourám prázdný důl,tak se mi nepřičte zpět stavební povolení

  10. #10
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Goliath View Post
    Mám taky tento problém,když zbourám prázdný důl,tak se mi nepřičte zpět stavební povolení
    To se ti ani nemá přičíst.... licence ti automaticky přičte po vytěžení dolu.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.