Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Test server sa mi neustále reštartuje

  1. #1
    Xanteus
    Guest

    Test server sa mi neustále reštartuje

    Mám problém s test serverom že neustále sa mi reštartúva a ja musím opätovne plniť tie isté úlohy znova a znova. Prečo sa to deje? Odhlásim sa a o niekoľko hodín sa prihlásim s tým istým menom i heslom. Po Novej univerzálnej drevorubačskej budove ani vidu ani slychu,po sílách ani vidu ani slychu ani po ostatných veciach čo som stavial naviac budovy sú usporiadané vždy tak ako keď som začal hrať chaotický. Tie isté úlohy mi skáču neustále dookola.

  2. #2
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Test server se restartuje před každou novou větší změnou. Třeba včera Vánoce. Cíl test severu je otestovat nové vlastnosti.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    BB_Kahsi měl bych dotaz, nedalo by se na test serveru udělat něco s úkolama ? každý skočí hned na level 50 a pák odklikávat ty splněný úkoli je otrava ... Nebo kdyby to tam álespoň pořád neupozorňovalo na nový ukol a splněný ukol. Mne osobně tahle věc od testování dost odrazuje.

  4. #4

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    Nedejbože pak hledat v takovém bordelu, ukol na určity event nebo vec ktera se testuje. Pro neangličtinaře je to porod

  5. #5
    Xanteus
    Guest
    Presne tak!

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.