Reply to Thread
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 31 to 40 of 58

Thread: Produkce a efektivita

  1. #31

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    čtu to asi po páté a už to začínám chápat. Jsou to celkem složité úkoly.. No uvidíme, snad to zvládnu díky, je to dobře napsané

  2. #32

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám to, stačí postavit víc dřevorubců, to je ono! Jupí!

  3. #33

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám vyrobit dostatek tyčí z lešení. Je to denní úkol. Jsem lvl32. Poradí mně někdo, jak na to?

  4. #34
    Thespia's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    68
    Monde
    Kouzelnictví
    Zásobárna - druhá záložka "zdroje" a tam jsou tyče z lešení.

  5. #35

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Děkuji za radu.

  6. #36

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví

    Poraďte

    0/12h efektivita výroby pro tvrdé dřevo, nechápu, když vypnu ty výrobny tak to stejne nemam splněné prosím poraďte

  7. #37
    SipkovejRuza
    Guest
    0/12 není vypnout ... ale nejméně být na nule = vyrovnaná výroba a spotřeba ... vyráběj víc než spotřebuješ
    dřevo těží dřevař a spotřebovává např. pila nebo dl. luky

  8. #38

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    Vlado nahaz na dřevorubce borového dřeva talíře s rybama a pokud to nesplní tak hold postav dalsiho a zase obonusuj ... a porád dál (alternativou je ještě upgradnout na další level + bonusy .. (bonus je dočasný efekt výroby rovněž tak bacha .. )

  9. #39
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Gungan View Post
    Vlado nahaz na dřevorubce borového dřeva talíře s rybama a pokud to nesplní tak hold postav dalsiho a zase obonusuj ... a porád dál (alternativou je ještě upgradnout na další level + bonusy .. (bonus je dočasný efekt výroby rovněž tak bacha .. )
    nemusí stavět dalšího, stačí na chvilku stopnout spotřebu .. co spotřebovává vidí v ekopřehledu
    ale je lepší mít ekonomiku vyrovnanou

  10. #40

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    Růžo vzhledem k tomu že sám nepřišel na to co musí vypnout aby toho docíli nebo co ta efektivita vlastně je ... tak způsob něco vypínat a třeba to bude mít vliv je pro něj nedosažitelný (nic proti něčí inteligenci todle je prostě o tom jestli to už máš a bereš nebo ještě čekáš až to přijde). Příjde mi pro ěj daleko efektivnější prostě postavit další ... .... tím víc bude mít matroše a mín mu potom bude docházet a počet licencí které pak budou chybět ho naučí hrát si s efektivitou sám a 1000x víc než kecy nás dvou ...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.