Reply to Thread
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 58

Thread: Produkce a efektivita

  1. #11

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    bonysy na vzajem sousuper ale diky za radu Nelax ;-)

  2. #12
    HanziCZek's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Jste si opravdu jistý, že hozením bonusu na budovu, se nezvýší náklady? Vím, že dle statistiky to vypadá že ne, ovšem statistika je taky podivná.

    Kupříkladu když hodíte bonus půlhodinový, tak se zvýší produktivita na 12 hodin stejně, jako když hodíte bonus na 6 hodin. Což je samozřejmě nesmysl, že ano.

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    ono to totiž bere aktuální produktivitu,ktrá se ti promítne v ekonomie,což nesmíš brát jako směrodatné.

  4. #14

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Přesně tak, přehled ekonomiky zobrazuje jen okamžitou produktivitu. Spíš je až podivně přesnej Jediná chybka je že s upgradovanejma budovama počítá, jako by fungovaly. Takže pokud chcete správný přehled, tak budovy před upgradem pauzněte.

  5. #15
    HanziCZek's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Fajn, pokud to má ukazovat aktuální produktivitu, budiž. Ale v tom případě tam nemá být napsáno, že to je pro výpočet 12h.

  6. #16

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    No, jistě, že to není úplně správně, ale je to převedeno do nějakého pevně stanoveného časového měřítka, v tomto případě 12 hodin... Protože doba produkce surovin či výrobků není stejně dlouhá, ty rozdíly jsou tam velmi výrazné, to nemluvě o době "dopravy a přípravy"... Jde tedy o předpokládanou průměrnou produktivitu počítanou na základě aktuálního času produkce... Bez ohledu na dobu trvání bonusů, bez ohledu na čas přepravy, který se u základních surovin prostě mění každou chvíli... Zkrátka, teď mám nějaký údaj, vstupní data a z toho spočítám produktivitu na 12h..

  7. #17

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím.
    mám problém s úkolem: zdokonalení výrobních řetězců. Když mám dosáhnout efektivity u borového dřeva 0/12h, tak i když mám vypnuté dřevorubce, lesníky, tak mi to stejně nejde splnit. Ale jakmile vypnu pily, tak se splní, ale úkol na efektivitu u borových prken se označí jako nesplněný.
    Zkoušel jsem různé kombinace, ale pořád mi to nejde splnit. Děkuji za radu
    Last edited by MOD_Gryphem; 31.01.13 at 09:43. Reason: přesunutí do jiného vlákna

  8. #18

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    postav nebo ubgradni lesniky a drevorubce

  9. #19

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    ahojte mam udelat ten ukol ale nevim jak proste mi to nechce nejak nabihat nechapu proc ??

  10. #20
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by pamelon View Post
    ahojte mam udelat ten ukol ale nevim jak proste mi to nechce nejak nabihat nechapu proc ??
    co ctu : ahoj, mam problem ale neumim to ani popsat, uhadnete jakej

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.