Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Chanukový event

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví

    Chanukový event

    Mám návrh, že by mohl být zařazen Chanukový event. V pohodě se vejde mezi Halloween a Vánoce. Je to svátek světel, takže grafik by se vyblbnul. Co vy na to?

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    a proc tu nemame ramadan apod? :-)
    jiste vymyslet se takovychto eventu da hodne ale spise bych byl pro eventy s "mencim rozdavanim" jako byli napriklad ctyri vetry / padla armada.. tam to cloveka motivovalo alespon k tomu delat nejake adventury apod ktere bezne moc nejezdi

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Souhlasím - nebylo by špatné vymýšlet autentické příběhy, místo kopírování svátků z reálného světa - koneckonců se sem chodíme před realitou spíš schovat, než abychom tu potřebovali její kopie - jenže dá si s tím někdo tu práci, když je jednodušší něco "nasekat"? Čtyři větry byly sice na palici, ale motivovalo to. S padlou armádou to bylo výrazně slabší. Velikonoce mi přišly celkem o ničem, akorát mě bolely oči. Asi zatím nejmíň zvládnutej byl event "Narozeniny", aspoň mě se to tak jeví. Halloween mi připadal trochu odbitý, nápad ale ušel. Co se Vánoc týká, není to moc akční svátek, přijde mi že by to spravil plošný voucher. Kdyby místo toho dali nějaký středověký turnaj... Nicméně Chanukový příběh je o válce s Řeckem, takže tam by se něco vymyslet dalo. Nebo se vykašlat na svátky a vzít to podle výročí slavných bitev, to by bylo.... :-D

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    taky musím říct že čtyři větry a padlá armáda byly daleko lepší než celej halloween ... tákže bych raději uvítal takovéto události. Myslím si že je to i méně náročné pro vývojáře, jde jen o to přidat do hry pár úkolů( jako dokončete adv, získete populaci a ták) jen bych uvítal nějákou zajímavou odměnu, případně když je event na 14dní ták když ho dokončím po 7 dnech mít možnost udělat ho ještě jednou (za stejnou odměnu) ..

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Ursa_Major: zde jde o podstatu udalosti, halloween, vanoce, velikonoce jsou z velke casti o tom ze kazdy hrac dostane velky balik specialnich surovin(coz neni na skodu) ale vysledkem je ze kazdy nutne neco ziska zadarmo, ctyri vetry a padla armada bylo neco co jen motivovalo ke hre coz je samozrejme uplne odlisny zpusob nazirani na vec..

    narozeniny byli opravdu otravny event balonky vyrabene po malo a odevzdavane bez jedine kontroly progressu..

    do jiste miry vsechno by melo byt dudto obtiznne nebo ziskatelne za diamantky(ano musi se podporovat neco co tuto hru zivi)

    v posledni dobe mam dojem kapek rozporuplny(mozna je to tim ze jsem dokoupil mraky sil, stoparek, nejake vodni mlyny, 2* klaster, majora a zlate veze jsou na ceste). Co lze vubec jeste ziskat? Je tu nejaka dalsi meta krom defakto otravneho pokusu nahradit vsechny rezidence zamrzlyma panstvima/carodejnickyma vezma/predrazenyma fazolovyma rezidencema?

    budto jsme pro politiku jednotnych prilezitsti(vse je limitovane a vse je znovuziskatelne napriklad za rok/obchodem) nebo jsme pro politiku kdo dele hraje ma posunute limity zadny kockopes mezitim.. v mnohych hrach budovatelskeho razu je moznnost rustu skoro neomezena tu ale narazime na limit maximalniho levelu budov a na limit velikosti ostrova, kdyz by byl kazdy nasledny upgrade budovy rekneme za 2* predchozi level budovy s delkou upgradu napriklad tech 7 dnu byl by to extrem ale bylo by stale kam stoupat a co ziskavat ale takto?

  6. #6
    sarie
    Guest
    for Reborn: v podstatě každá hra má strop. Akorát u většiny je po roce či dvěma strop posunut: vyšší lvl, nové budovy, lokace, bitvy, jednotky....

    jsou hráči co mají všechno vylepšené, postavené, a plné sklady mincí, žuly.... záleží kolik hře hráč dá času.
    u řadu her vývojáři dají nástřel i půl roku dopředu co hodlají přidat (směr či zásadní změnu hry) a potom doladují a vypouštějí více informacích, což tu dost postrádám (deník a test server 14 dní předem neberu jako zásadní posunutí hry).

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.