Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: Generálové hromadně

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví

    Generálové hromadně

    dobré ranko, netuším zda už někdo něco podobného nenavrhoval, těch postů je tu hodně...

    Hromadné odesílání generálů tam i zpět - s příchodem pohádek a tím i větším počtem odesílané armády, bych docela uvítala kdyby se generálové dali v tom odesílacím okně jednoduše zafajfkovat a poslat prostě hromadně ať už naplnění nebo prázdní při vracení zpět, je docela otravné při 12ti a více genech na to pořád klikat, jistě je tu možnost pořídit si proviantního generála, nicméně při jeho ceně bude celkem dost dlouho trvat než si člověk pořídí 4 aby vypomohli v odeslání army, zaškrtávací způsob by se mi zdál být jednodušší a vhodnější

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Earth
    Posts
    78
    Monde
    Kouzelnictví
    Malý detail, převozníky můžeš mít maximálně 2.

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    no já vím jsem po ránu slepá :-) ovšem tím hůř o to víc by ta hrmadná klikačka byla lepší :-)

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    osobne mi odesilani armady tolik starosti nedela ikdyz logickou otazkou je proc se armada bez generality muze stahnout za hodinu a pul z adventury ale dojit za hodinu a pul na advneturu bez generalu hra neumoznuje :-D

  5. #5

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    Aby více lidi naštvali já kvuli tomu ani dobka nehraju je to nudne neco nekam posilat.

  6. #6

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Martin500: čoveče, kladu si otazku proč to tedy hraješ. Když si věškerý vojáky přiřadíš po ukončení dobrodružství ke generálovi tak se ti vratí za půl hodiny resp. za patnact minut. Zaleží jakeho generála maš. Ono myslet si že tvůrci hry splní každému tu svojí myšlenku jak hru zlepšit by bylo naivní. Ber to tak že ti tu hru nikdo nenutí, maš dve moznosti. Bud ji hrát nebo ne. Jak jednoduché.

  7. #7

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    MP nahlížíš na to špatně, na slova typu buď to hraj jak to je nebo nehraj začínám mít alergii, jistě máš pravdu že ne ve všem vývojáři vyhoví, ale každé ulehčení hry od zbytečného klikání tu hru usnadní a nestane se tak rychle otravnou klikaček online je poměrně dost, bohužel se ze settlerů začíná stávat něco obdobného, konečně od toho tu je tohle forum a od toho tu jsou hráči aby svoje přání vyjádřili a navrhli, nedivím se mu že nejezdí adv když si vzpomenu na dobu kdy jsem měla 4 geny a měla jsem jet něco většího a celej den tam tu armu posílala ještě teď je mi blbě, to otráví celkem dost lidí a navíc je to i odradí od toho adv jezdit, každej nemá 24h na to aby klikal na armu, ta hra má bavit, člověk se u ní má uvolnit a ne se stresovat počítaje s x hodinama než to kamsi naodesílá :-)

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Earth
    Posts
    78
    Monde
    Kouzelnictví
    Uvítal bych spíše automatické přirazení zbývající armády ke generálům po skončení adventury. Pokud je člověk zapomene nebo nestihne přiřadit tak si počká... opravdu genitální.

  9. #9

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Casiopea : já na to nahlížím realisticky. Ta hra ať se to líbí nebo nelíbí komukoliv, není nic jiného než busines. A čím déle na ni budeš trávit času, tím lepe pro tvůrce. Takže pokud ta hra v sobě nese atribut "klikací onlajnovky" tak je to v očích tvůrců jedině dobře. A opět tvrdím, máš na výběr. Hrát či nehrát. Zrovna tak máš na výběr koupit dia či nekoupit. To že se ti to nelíbí je sice pěkný, ale nic s tím bohužel neuděláš. Rozhodně tím, že si tady několik lidí fnukne si z toho vývojáři rozhodně na zadnici nesednou. Uvědom si, že těch hrací serverů je mraky a tím myslím mraky. Ani si nedovolím střelit kolik lidí to na světě hraje. A už vůbec si nedokážu představit jak takový vývojář každou noc usíná s plnou hlavou smysluplných nápadů od mraky mraků lidí z celého světa. Přeber si to jak chceš :-)

    add dobrodružství : víš, říká se tomu motivace. Mě by nebavilo kliknou na dvě budovy denně a mít veškerou práci na ostrově hotovou. To rozhodně není účel této hry. To samé je s dobrodružtvím. Co komukoliv brání dojet na 50 lvl a pořídít si proviantního generála (když už se tu bavíte o strastiplném cestování za dobrodruž.) . Ne, dejme ho od 10 lvl ať nás to na 45 lvl omrzí.

  10. #10

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    mno tak popořadě tvoje první věta už si kapku protiřečí

    busines - pokud chci provozovat hru na kšeft už právě z toho důvodu si z hráčů na tu zadnici sednu protože mě živí, že ? a že nejde o stížnosti pár fňukalů hovoří i fora nebo chaty jiných serverů, tam se hráči taky nehodlají smířit s kravinkami a chybami a zbytečnými klikačkami které se začínají množit, přesně ve tvém duchu mám na výběr si na dia kliknout nebo nekliknout

    proviantní generál - ano v případě že bych mohla mít k dispozici aspoň 4 a ne 2 protože ti mi to množství army na pohádky moc nesníží, zahrnul jsi do toho ještě motivaci no opravdu teda nevidím nic motivačního na tom sedět u kompu a do zblbnutí posuvníkem navolit armu do zblbnutí otvírat okno poslat armádu a do zblbnutí klikat na geny x14 a u hráčů kteří nemají sila nebo vodní mlýny ještě do dalšího zblbnutí stavět studny a pole, tak to je tedy opravdu motivace, tebe bude zřejmě jednoduché uspokojit ve hře, stačí si to jen pustit a 5 hodin stavět pole a studny a odesílat geny a po 5 ti hodinách říct, to jsem si ale zahrál , mno..a taky si to přeber jak chceš :-)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.