Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 20 of 20

Thread: Generálové hromadně

  1. #11

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Co se týče polí a studen tak nechápu na co si lidi stěžujou, máš na výběr, buď budeš každej den stavět studny a pole, nebo si kup diamanty a za ty sila, mlýny....je to jednoduché... co se těch generálu týče je to zase to co jsem tu už jednou psal, vývojaři vymysleli skvělou hru pro nízké lvly, dělali si takové starosti s tím aby hra první týdny zaujala co nejvíc, ale na to co bude pak se už celkem vykašlali...

  2. #12

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    já si nestěžju na pole a studny jen jsem zmínila ty kteří je nemají nebo spíš zahrnula do toho klikacího opruzu , sila a mlýny mám, ale to klikání na geny je zbytečné když to jde udělat jednodušeji navíc jak tu někdo předemnou psal když se může hromadně arma vrátit za cca 1,5 hodiny sama zpět z adv nevím proč by to nemohlo jít tam, mimoto nakonec člověk potom v boji ani tolik genů nepotřebuje jen k navážení té armády a to mi taky přijde docela zbytečné a ano s těmi geny to zřejmě nějak usnulo, pozapoměli že od levelu 50 a od nástupu pohádek by se mněl ten přesun army upravit a já opravdu nejsem z těch kterou by bavilo jednu adv jet 12 dnů taky proč že ? stejně je to jen o buch buch pár bloků a jedem dom není na ní nic zajímavého abych tam měla potřebu trávit x dnů takže tomu by měl odpovídat i přesun army

    edit:

    toto je vlákno o nápadech a návrzích, takže bych prosila držet se tématu, dál tu rozebírat jestli někdo klik na dia a kupování sil a studen a podobně k tomu tématu nepatří to se dá rozebírat jinde
    Last edited by Casiopea; 18.11.13 at 14:28.

  3. #13

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Abych byl upřímný, tak nějak mi uniká včem si protiřečím. Ale je klidně možné že jsem unaven trávením mnoho hodin na settlerech denně, že už nevnímám realitu. Nicméně, pokud by si nahlížela na tento problém z pohledu tvůrců a vzala v potaz fakt, že tuhle hru nikdo z těch několik desitek lidí (můj laický odhad) nedělá jako charitu pro několik milion unuděných lidi na tomto světě. Ale že je to jejich zaměstnání. Tak není divu, že ta změna ( kterou vidím i já) musela nastat. Prostě je to holý byznys. Ta hra se dá hrát i bez dia, ano za cenu klikání do zmagoření. Ta hra se musí nekam ubírat a věř at se ti to líbí nebo ne, nepujde cestou, která se bude zakonitě líbit všem. Těch drobných niancí která tato hra ma je mraky. Jedna z nich je i to, o čem je toto vlákno. Proboha, to je takový problém si na konci dobrodružství ty vojáky přiřadit. Argument, že jsem zapomnel přiřadit vojaky mi příjde poněkud trapný. Připomíná mi to " já jsem umřel, protože jsem se zapomněl najíst" jsou jasně danný podmínky, tak hrajme. Nehledejme ve všem zjednodušení, urychlení atpod. Ta hra ma chyby ale nejdřiv bych ty chyby hledal u jednotlivců. Podívej mě se taky nějak nezamlouvá nová budova Banky, přijde mi to momentálně jako naprosto promrhaný čas vývojářů, programatorů, grafiků atd. Na druhou stranu nevím co s tím tvůrci do budoucna zamýšlejí a proto nemám potřebu se k tomu jakkoliv veřejně vyjadřovat.

    Abych to takřikajic zakulatil, tato hra má svoje mouchy, ale je skvělá a ja se jí bavím. Koneckonců ji hraje celá moje rodina.

  4. #14

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    moment já přece nepsala nic o přiřazení vojáků :-) ale pouze o zjednodušení ve smyslu proč klikat na každého gena zvlášť když by šlo je jednoduše naklikat všechny tak potom tu zřejmě mluvíme každý o něčem jiném :-) a navíc po krejčíkovi ti stejně zbyde tak málo genů pokud jich nemám dalších 15 navíc že už k nim stejně prd přiřadíš, ale tak o to nejde ta arma se vrátí sama a není to žádný drastický čas, mám pocit že se zbytečně ten návrh rozšířil na absolutně nesouvisející věci potom se plantá milion dalších věcí dohromady jako dia a podobně a je k ničemu, takže znovu viz začátek postu naklikat geny a hromadně odeslat tečka nebo jiná jednodušší varianta o nic víc či míň nejde, hlavně si na tom netrvám pouze jsem to dala jako návrh k zamyšlení a co mě by třeba osobně ulehčilo odesílání tuny genů za sebou

  5. #15

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Ale tady nejde přeci o to jestli naklikat po jednom genu nebo hromadně. Přiřadit vojáky a odeslat je na dobro popřipadě zpět je otázkou pěti vteřin. Ta hra je takto udělaná tak to respektuju. Není to nic obtižného, nezdržuje me to. Kdybych se měl pozastavit nad každým zlepšenim/zjednodušením této hry, tak nedělám nic jineho. Proč bych to měl dělat. Ja jsem konzument, koncový uživatel. Položil si tady někdo a ted myslím všeobecne na tomto foru otazku proč vyvojáři dělaji to co dělají. Oni moc dobře vědí že by to šlo udělat jednodušeji. Ona to neni banda nýmandů, kteří nevědi co dělají. On je to záměr. Čili, chápu připomínky k věcem kam ta hra má směřovat, zlepšení ve smyslu novinek, ale vykřiky jak zjednodušit to co už je zavedený, neberu. Ale je to tvé svobodne právo se k tomu vyjadřovat, to ti nikdo neupírá.

  6. #16

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    hmm, takže proč to udělat jednoduše když máme dobu kamenou, vyhodím kalkulačku pořídím si kuličkové počítadlo to stejné udělám s pračkou a ze sklepa vytáhnu valchu po babičce a geny budu to zblbnutí dle tvé rady klikat tam a zpět a tam a zpět a tam a zpět, kdyby se podle tebe nechalo vše co je zavedené žili bychom dnes ještě v jeskyni

  7. #17

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    39
    Monde
    Kouzelnictví
    mě nevadí ani tak to převážení armády, ale dohání mě k zuřivosti zadávat v kasárnách 2000 vojáků po 25 to je zvěrstvo. Myslím, že by nebyl problem přidat tam 0 a moct je zadávat po 250

  8. #18

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Casiopea: v jednu chvili jsem si myslel, že jse mimo realitu, ale asi to tak nebude žhavé. Bavíme se pořad o hře the settlers online ja jen, že mi vkládáš do ust to co jsem nikdy neřekl. Chraň bůh abych ti radil ja si neustále kladu otázku proč by tvůrci měli hru zjednodušovat, pro to aby kazdý kdo se přihlásí se za pět minut odhlásil? Neblázni

  9. #19

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    ooo to je ale nesmysl co jsi napsal jak bych se prosímtě mohla za 5 minut odhlásit když minimálně 2 hoďky pojedu po návozu army pohádku ? jenže s těma genama a klíkáním na ně je to bohužel o xxx víc DDD a to nepočítaje jak správně podotkl minos další čas ztrávený po dojetí na klikání po 25 čehosi v kasínu D hmm no fakt bezva zabitej den :-) a je to neskutečně motivační vážně :-)

  10. #20

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Ta motivace byla použita v jiném přikladě. Neuveritelne umíš vytrhavat věty z kontextu. Ale ok, prakticky sis na to odpovědela sama, takže jsem rád, že jsem tě na to navedl těch pět minut bylo totiž řečeno obrazně. To, že neumíš nebo spiš nechceš čist mezi řadky je tvůj problém.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.