Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 25

Thread: Padají "nechtěná" dobrodružství častěji?

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví

    Padají "nechtěná" dobrodružství častěji?

    Poslední dobou jsem zaznamenal nářky několika hráčů, že dobrá dobra padají málo a špatná často. Místo toho, abych se řídil nějakými pocity, rozhodl jsem se udělat si objektivní statistiku, abych mohl posoudi, zda se mi to jen zdálo, nebo zda je to pravda.

    Nevyknihovaní průzkumníci z dlouhého hledání přinesli:

    18x mapy
    4x pokusy
    4x veldty
    3x vyhnance
    1x viktora
    1x krejčího
    1x seveřany
    1x rytíře

    Více či méně vyknihovaní průzkumníci donesli:

    59x mapy
    8x pokusy
    2x veldty
    6x vyhnance
    10x viktora
    2x seveřany
    2x krejčího
    1x rytíře
    1x bratrstvo

    No, takže z toho lze vyvodit to, že problém není v tom, že by vyknihovaní průzkumníci nosili špatná dobra. Problém je, že všichni nosí špatná dobra. Otázka je, zda je to trest za to že začal občas padat krejčí nebo trest za to, že smíme průzkumáky knihovat. Takže místo aby naši milí programátoři hledali způsob, jak zužitkovat dobra, která nikdo nechce (zatraktivnit odměnu, zjednodušit složitost, možnost trhat na mapy), udělali pravý opak - začali nám jich házet více než kdykoli předtím.

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    osobne se mi zda ze je v neporadku random na serveru(nahodny generator generujici vysledky) jinak si nedovedu vysvetlit veci jako mesic nic kloudneho z pruzkumniku nevypadne a pak 4 severani(ten den i dalsim 3 lidem ktere znam vypadli ve velke mire seevrani) v jeden den a dalsiho pul mesice nic kloudneho
    bily hrad xy dnu nic a pak najednou v jeden den padne 5 znamym..
    temny hrad nekolik dnu nic a pak v prubehu 3 hodin cca 5 hradu(z toho 2 z jednoho dobrodruzstvi)..

    nevim ono se to spatne posuzuje akceptuju ze "nahoda je blbec" ale precejen mi prijde mi to az prilis zhlukove..
    problemem je ze neexistuji zadne overene pravdepodobnosti abychom na tom mihli udelat treba fi kvadrat test ci nejaky jiny k overeni spravnosti chovani..

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Lepší dobrodružství bohužel padají méně, to je fakt. % šance byly vždy víceméně známé.

    Docela to i odpovídá tomu tvému vzorku
    (Nevím jak moc je to aktuální, ale je tam i Krejčí, tak by to nemuselo být moc zastaralé.)

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    nedávno jsem se o tom zmiňovala a zrovna včera mi přinesli 4x pokusy, 3x Viktora a 1x Valianta týden předtím nosili víceméně pouze mapky semo tamo dotoh aby nebyla nuda vmíchali syny Veldtu, takže za tu odesílácí cenu opravdu na mašli, ovšem jak se zdá nikdo s tím nehodlá nic dělat, bohužel tedy pro mě mám ve Hvězdě neuvěřitelnej marast a v mezičase to vyprodávám za pusu na trhu protože jinak bych se z toho musela brzy pominout něco ve Hvězde potom najít je fakt umění, současně opět upozorňuji na možnost združovat adv a nejen ty, nechápu proč mám mít ve Hvězde 50x Viktora jednotlivě proč prostě nemůže být pod jednou ikonou, konečně Irmy nakonec jsou taky dělit po kuse když se prodávají nebo kupují a to šlo takže bych uvítala změnu i u adventur, lepší přehlednost menší hledání toho co potřebuju pustit

  5. #5

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    Tohle vše by snižilo zatíženi serveru, od vyrábení vic jak 25kusu až poto shromázdeni ve hvezde.. Take nechapu proč tam musim mit desitky bb např a přitom by stačila jedna ikona a čislo.. Ne oni musi mit spoustu ikon aby to více zatezovalo Radeji vymysleji dalši blbosti. Stakovou jim tu hru zachvili přestanou lidi hrát jelikož je to pořád dokola.

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Lucas: jaka je sance ze 1 den najdou 4 z mych 7 pruzkumniku severany, 3 ze znamych take(zbytku jsem se neptal) principialne sance okolo 1:10 milionum az miliarde podle toho jak to pocitame.. neni pak otazkou jestli neni generator nahody kapek nemocny?

  7. #7

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Reborn spíš bych řekla že jsou nemocní počtáři v BB ostatně toho dobrým dokladem ládování balonků a počítání pořadí na serverech že |? prostě matematika a nastavení něčeho funkčního tam chlapcům zcela evidentně dělá řádný problém, je to u všeho, vem si stále se opakující cechovní úkoly údajně jich má být XX ale když je dobrej týden a dostaneš odjet 5x velekněze a k tomu zbývající dva dny 2x po dva nová dobrodrodružství tak se potom ptám co ten generátor dělá pakliže vůbec existuje nebo tam místo automatu sedí šotek kterej mačká celej týden zelený tlačítko a druhej týden ho vymění akorát za žlutý, takže tak, pořád dokola to tu píšem a nikdo se tím nezabývá

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    u těch cechovních úkolů....proč nedají na výber ze 3 úkolů (od jednoduchého-po nějaké dobrodružství a taky odměna by byla rozdílná)..podle toho jak se kdo na to cítí a kolik má na to času...včera udělal dobro, ale dneska se mu už nechce, tak si vybere jednodušší...každý nemá čas dělat dobrodružství každý den a potom nechtěně zdržuje celý cech....i když co se dá pěknýho koupit za cechovní mince, když doplňování zlatých dolů zrušili.....

  9. #9

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    je fakt že ten vozík na zalý důl byla jediná rozumná věc co tam byla :-) takže se mi vrší cechovní a k ničemu mi nejsou není za ně co koupit

  10. #10

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Casiopea View Post
    je fakt že ten vozík na zalý důl byla jediná rozumná věc co tam byla :-) takže se mi vrší cechovní a k ničemu mi nejsou není za ně co koupit
    silnejsi bylo silo / severani

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.