Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Mária Lakyová, mlakyova@gmail.com, marylak

  1. #1

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví

    Mária Lakyová, mlakyova@gmail.com, marylak

    Páči sa mi ozaj prepracovana grafika, len neviem prečo lavičky a záhony kvetín odskakujú zo svojho miesta na chodník, ked zmenim priblizenie na inu hodnotu, na chvilku to skoci naspat, tam, kde som to sipkami umiestnila, ale o par sekund to zase odskoci, ... Podla mna by to malo byt nastavene tak, ako chodniky (cesty), tiez by som si myslela, ze v meste a na dedine by nemuseli byt rovnake cesty, ved uplne v zaciatkoch bola aj taka obycajnejsia cesta k dispozicii, mohla by sa dostat do ponuky na vyber hracovi. Kupila som si aj dedinsku skolu, ale zda sa mi neprimerane velka, k ostatnym stavbam a dom na vode je akoby pod inym uhlom zaberany. Jedno silo by mohlo zabezpecovat aspon styri polia, lebo by bola smiesna dedina, kde by stalo pri kazdom poli. Lesni robotnici sa po vylepseni stavby dostavaju do vzduchu, co je prinajmensom divne, ked uz musi byt kamenar v najprestiznejsej zone, mohol by po vylepseni dosiahnut aj trochu lepsi dizajn. Keby som chcela, aby sa vedeli budovy otocit o 90 stupnovy uhol, asi by som chcela vela...
    Ja som zacala hrat Settlers preto, lebo som chcela osidlit co najprirodzenejsim sposobom ostrov a aj som prikupila stavebne povolenia, ale asi nebol predpoklad, ze tam chce niekto umiestnit tolko objektov, lebo mi to zasekava a neviem, ci vinou mojho pocitaca, alebo pretazenia programu, ci servera.
    Ak som dala uzitocny podnet pre tvorcov tejto hry, som rada, ak je to pre Vas nepodstatne, nevadi mi to, lebo svoj sukromny ciel som si uz viac - menej splnila a neviem, ako dlho este budem hrat, lebo k niektorym zaujimavym budovam sa neviem dostat (napr. hlavny stan osidlencov), lebo som v tom case este Settlers nehrala, aj niektore vylepsenia budov by mohli byt "lacnejsie", o drahokamoch ani nehovorim.
    Majte sa krasne a zelam Vam vela uspechov.

  2. #2
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Děkuji za reakci, něco z toho už bylo navrhnuto, ale měnit se nebude (třeba rotace budov), něco je nové, předám dál.

    BB_Kahsi

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.