Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Spadnutí flashe

  1. #1
    Kevin
    Guest

    Spadnutí flashe

    Při hraní hry dochází téměř v intervalu každých 30 min k havárii flash. Do nedávna se tomu tak nědělo a flash mám aktuální. Zjistil jsem, že se tak děje i mé kamarádce v cca stejném intervalu jako mě. Když havaroval hlash, havaroval jí ve zhruba stejný čas také. Já používám FF v17.0.1, ona Chrome (verzi bohužel neznám). Při hraní Settlera je procesor zatížen skoro na 100 % a prohlížeč je celkové dost pomalý. Stejné známky má i kamarádka. Má s tím také někdo problém ? Je to tím ... nehezkým ... flashem či hrou ?

  2. #2
    Graywolff's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Prostějov
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    Tady se mi to ještě nestalo, ale dřív mi Flash padal, když jsem měl ve více záložkách prohlížeče otevřeno více Flashových her a notebook prostě nestíhal. Obvykle pak při přepnutí záložky Flash spadl. Ono co si budeme povídat - Flash je opravdu velice náročná aplikace na prostředky, pokud máte slabší počítače, pak není vyloučeno, že na ten nápor nestačí a kolabují. Hlavní problémy dělá paměť - 2 GB je naprosté minimum.

  3. #3
    Kevin
    Guest
    Jsem zkusil hru hrát v prohlížeči Opera, tam flash nepadá, ale než se jednotlivé prvky mapy načtou (domky, pole, skály, ...), tak je to věčnost a různě mizí a zase se zobrazují. Takže to spíše bude opravdu flashem, kdyby se jednalo o chybu hry, tak by se to chovalo cca všude stejně.

  4. #4
    Graywolff's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Prostějov
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    Dnes jsem instaloval novou verzi Flashe 11,5 - tvrdili, že bude měnší nárok na paměť. A je fakt, že lagování, které mně u jedné hry dělalo dost problémy a i tady se občas něco zpozdilo, je pryč. I Adobe se to snaží optimalizovat, ale základem je holt u her vždycky dobrá mašina, což vím, že už nesplňuji, takže se ani moc nedivím, že se to někdy seká...

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Stejné chování jsem zaznamenal v Chrome pokud jsem hrál v otevřeném okně na jednom monitoru a využíval flash v druhém okně na prvním monitoru. Všechno vyřešilo mít hru otevřenou v jednom prohlížeči (IE) a serfovat v druhém (chrome)

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.