Reply to Thread
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 41 to 44 of 44

Thread: kam ta hra smeruje?

  1. #41
    sarie
    Guest
    danhilek jim jde o to aby jsi se denně přihlašoval, proto nejdou bonusy nahodit dopředu :-) navíc při delší neaktivitě budovy přestanou produkovat.... Když máš správně postavenou ekonomiku bonusů není potřeba.

  2. #42

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by sarie View Post
    danhilek jim jde o to aby jsi se denně přihlašoval, proto nejdou bonusy nahodit dopředu :-) navíc při delší neaktivitě budovy přestanou produkovat.... Když máš správně postavenou ekonomiku bonusů není potřeba.
    i kdyz mas sebelepsi bazi vazne je rozdil jestli vysledneho produktu produkujes n nebo 2n nebo 3n..

  3. #43

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Súhlasím. Ja mám napríklad 15 mlynov a 12 pekární zo stabilizovanou produkciou. Považujem to za správne keďže väčšinou 2x3x denne sa mi podarí rozhádzať irmy. Rozhodne to v moje situácii považujem za správne a mať len 15/2 pekární a nebuffovať ako nanič.

    Ešte ma napadlo, ja vlastne hádžem bonus všade kde sa výroba za 6 hodín rovná viac než koľko je jedna cena irmy
    Last edited by NetMiso; 31.03.14 at 12:57. Reason: Doplnený druhý odsek

  4. #44

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Přesně tak - jeli dobrá ekonomika, není třeba bonusovat ... Já bonusy používám hlavně na to abych měl více navíc a mohl to prodat na trhu,většinou za mince abych si pak za to mohl koupit něco jiného a rychleji se tak ve hře posouvat... Funkce,kterou bych si přál by rozhodně nebránila nutnosti každodennímu přihlašování ... Je spousta jiné práce, která je potřeba na ostrově dělat každý den nebo i vícekrát denně ... Jde jen o to úmorné a zdlouhavé klikání, které mě a spoustě dalším hru značně znepříjemňuje a jestli s tím někdy seknu, tak to bude asi právě kvůli milionům naprosto zbytečných kliků ... A protože těch věcí, které by se dali ve hře udělat jinak a daleko více userfriendly je mraky, zmínil jsem alespoň jedno jediné přání ať také přihodím polínko do ohně Ikdyž vím,že bojovat ohněm s hasiči není jednoduché a efektivní ...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.