Reply to Thread
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 44

Thread: kam ta hra smeruje?

  1. #11

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Dle mého názoru si tato hra od těch ostatních drží svůj standard co se týče hratelnosti a zábavnosti. Ano jsou sem přidávány určité věci, některé jsou dobré některé špatné, (podle mě by se měl vývoj nových věcí zastavit a doladit věci již zaběhlé, např. ono verbování po 25 apod. aby byli všichni spokojeni) nic méně onu nespokojenost hráčů podle mě nevyvolává to, že něco špatně funguje, nebo že nějaká novinka stojí za nic.
    Podle mě hra začíná dojíždět na to, že absolutně nepodporuje soutěživost. V pozdější fázi totiž děláte pořád to samé dokola, jenže to podle mě není ten hlavní problém, to samé děláte nakonec u všech her.
    Na začátku dobíjíte celý ostrov, máte cíl, když ho dobijete, dáte si za cíl např. všechna dobrodružství, když ta dokončíte, tak co ale pak? Jediné o co se můžete snažit je postavit si hezké městečko ale co potom? Do lvlu 50 vám zbývá stále dost dokola opakující se práce....
    Řekl bych, že pokud se do hry nepustí nějaký žebříček, PVP mod nebo něco podobného hra půjde pomalinku do kopru....
    Žádná hra si totiž nemá šanci dlouhodobě udržet hráče, pokud hráči nemají možnost mezi sebou soutěžit....

  2. #12

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Dovolím si tvrdit, že na otázku, tak tato hra směřuje mne napadají 3 věci: Frustrace, výsměch a evidentní nadržování platícím hráčům, že jsou "něco víc."

    Frustrace:

    Jde především o stále se dokola opakující úkony, z logického hlediska naprosto nesmyslné (konstatně stavět nová pole a nové studny), ale dejme tomu. Tam je snaha hráče donutit koupit za dia sila a mlýny. Proč je ale potřeba vojáky nadále vyrábět po 25ti, když na hrdiného krejčího jich padne 8 tisíc, kuličky na golema a krmení pro ryby nemlich to samé. Házení bonusů: když má někdo prosperující ekonomiku, tak u něj 3x denně 100x klikat? Nešlo by nějaké rozhranní, které hodí daný typ bonusu na všechny budovy, co splňují nějaké parametry? Pokud ani nemáte alternativu jak to dělat za dia, tak proč s tím běžné hráče šikanujete?

    To samé absence stackování bonusů a dober. Nejen že průzkumáci dle mého názoru nosí nezajímavá v poměru k zajímavým tak 4:1 a ne 2:1, jak by to mělo vycházet dle statistik, ale hlavně proč musím mít 50x Pokusy na odlehlém místě (dříve známé jako exkrementy), místo abych měl jedny pokusy 50x a mohl třeba prodat balík 10ti pokusů najednou? Nejde udělat pořádí na výrobu knih nebo sbírkových předmětů. Proč, proboha? Prý knihy zdražují. No a co? Tak by se do ceny vyrobených knih započítaly i ty co už jsou ve frontě (a nešlo by s nimi hýbat).

    Výsměch: místo aby se hra nějak vybalancovávala, jednou za čas se vymyslí něco nového a často to jen dělá větší bordel. Viz knihování průzkumníků. Který soudný člověk by využil zvýšení šance na nalezení ledku, když ten už je sám o sobě k ničemu? Nebo exponenciální zdražování ceny knih a současně úkol mít průzkumníka s 10ti knihami úrovně dvě. Každý soudný člověk jich tam dá jen šest a zbytek doklepává knihami level 1, než se prokope ke zlatým. Prostě dvě featury ve hře, které jsou v podstatě v rozporu. To samé odstraňování skal. Místo aby bylo za střelný prach a konečně dalo smysl jeho výrobě (a použití ledku), bude za dia. Superprodukční budova co se dá buffovat jen speciálními bonusy za fazole nebo za dia. Pardón, ale radši si postavím normální budovy.

    No a dia, to je kapitola sama pro sebe. Zrušili jste obchodování s diamanty, prý "kvůli podvodům". Přitom by bylo tak jednoduché za 220 dia koupit schránku s 200 diamanty, která by šla normálně obchodovat, a bylo by vyřešeno. Nebo zákaz prodávání premium účtů. Místo aby dlouho hrající hráč mohl měnit suroviny za diamanty s nově začínajícím hráčem a vznikla by nějaká rozumná tržní ekonomika, celé je to rozdělené na ty dobré co platí a ty držgrešle ubožáky, co neplatí. Bože to jste si fakt nemohli ty multiúčty na těžbu dia lépe hlídat? Upřímně, jestli to někomu za to stojí založit druhej účet a vyhnat ho na level 30, když to hodí méně než stojí jedna stopařova chýše, tak co ho v tom nechat? Takový člověk se ty diamanty za skutečné peníze stejně nekoupí a ekonomiku nabourá jen minimálně.

  3. #13
    sarie
    Guest
    for Baron z Ibelinu: na o tázku co potom by bylo řešení achievementy (ocenění) je to součástí skoro všech her. Mohli by se tam přesunout vedlejší úkoly... zkrátka byla by to věc co by hráče zaměstnala na dost dlouho.

    stále se tu opakuje téma klikání.... věřím že BB_Kahsi vývojářům domluví a něco stím udělají :-)
    spíše doufám že jsem BB-Kahsi dá správu co mu na naše podměty řekli vývojáři.... opravdu by mě zajímalo jestli nás berou v potaz a hlavně jestli se naše podměty shodují i s jinýma serverama (zeměma).

  4. #14

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Achievement je rozhodně dobrá věc, ale zase je to jen a jen pro tebe, nemůžeš se srovnávat s ostatníma, můžeš jim tak možná napsat hele mám achievement.... kdyby se ale udělal nějaký žebříček (nevím dle čeho hodnotit ale to by snad vývojaři vymysleli), kde by se dalo kliknout na profil hráče a ten by tam měl ty achievementy vystavené na úvodní stránce, hned hra chytá jiný rozměr....tahle hra podle mě nevyužívá naplno veškerý svůj potenciál, který má...
    Tím že budou přidávat věci které se dají koupit za diamanty si tržby nezvýší, když dáte lidem soutěž, pak lidi budou nakupovat víc aby byli lepší než ostatní, takhle to prostě je...

    ....Přijde mi že vývojaři vymysleli hru která ze začátku skvěle fungovala a ona opravdu skvěle funguje, jenže pro nízké lvly, teď by se měli vývojaři zastavit a podívat se jak hra funguje na vyšších lvlech...

  5. #15

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Earth
    Posts
    78
    Monde
    Kouzelnictví
    sarie Neudělají, na neustálé klikání si stěžují lidi od doby spuštění německých serverů před 3 lety. Je to cíleně - chceš mít rychleji vojáky, či Irmy, tak klikni na modré... Jak už tady kdosi dříve psal, je to psychologický efekt, nikdo ti nedá najednou tisíce gemů (podobně jako u instant upgrade budov) za pár stovek či tisíc vojáků, ale např instant výroba 25 milic za 44 gemů už nevypadá tak "draze"...

    A_T_F Buffování je kapitola sama o sobě a každý jistě zná nechycené, či ztracené koše, hledání správných budov, kamarády co nahazují koše kdy mezi prvním a posledním je rozdíl 1h atp. Je spousty možností jak buffování pořešit, snad něco přijde s novým rozhraním co kdysi bylo ve vývojářském deníku.
    Last edited by Prometheus; 13.11.13 at 12:49.

  6. #16

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobře, ale proč zrovna bandity z chleba jde vyrábět po 25ti, zatímco ostatní věci se furt dělají po jednom?

  7. #17

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    ohledne podnetu
    na testu se shromazdovali podnety k starcoint shopu, zaver byl takovy
    - generalove kteri byli nejvice rozebirany se moc neukazali jako vubec nejak uzitecny vyvojari vyskrtli
    - ostatni ceny vsech veci zustali naprosto bezezmen(takze dnesnim dnem jsou fazole defakto bezcenne :-) timto chci vyvojarum pogratulovat ke zniceni endgame obchodniho artiklu a naprostou degradaci jeho cenu + bezduvodnost dlouheho hledani adventur)
    - moznsot darovani premium uctu a diamantku byla odstranena bez oduvodneni

  8. #18

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    Dobře, ale proč zrovna bandity z chleba jde vyrábět po 25ti, zatímco ostatní věci se furt dělají po jednom?
    pravda zrusime to at se to dela po 1

  9. #19

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    musim se jen smat, jelikoz mate pravdu co tu pisete, uz asi 3/4 roku je ta hra uplne stejna, kameny mramor vseobecne doly najit/postavit znova. studny/pole postavit znova repetativni az moc. A nic z toho. V setlerech jsem uz jisty cas jen v letargii - nejak to dopadne, proste kdyz nenajdu ten sutr ted tak se nic nestane. Dobrodruzstvi nechodim, jelikoz je to uz uplne to same dokola koukat se na ten sami ostrov co jsem postavil a neni tam zadna zmena je dost nudne, proc nemuzu nekde postavit dalsi ostrov ? neni lepsi si koupit normaln setlery za cca 1500 a delat si tam co chci a kde chci, nez hrat todle za prachy a cpat sem diamanty ? je to proste nudne uz moc.

  10. #20
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Reborn View Post
    pravda zrusime to at se to dela po 1
    Ono se to dělá po jedné pětadvacítce. Osadníky si můžeš udělat po jednom (*25), po 5 (*25) nebo po 25 (*25). Což je důkaz, že to jde... jen chtít.
    (nic ve zlém proti tobě)
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.