Closed Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Deník událostí

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví

    Deník událostí

    Dobrý den, měl bych návrh na deník hlavních událostí, které se stali. Poslal jsem třeba geologa najít nové zdroje surovin a on po návratu jen vyhodí dialogové okno s hlášením o úspěšnosti, ale pokud jsem zrovna mimo, tak už nemám šanci, zjistit, jak jsem vlastně dopadl. Tak mě napadlo, že by nebylo od věci, mít zde deníček, kde by se tyto hlavní události zaznamenali.

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Ono to ve hře je napsáno. Okno chatu a jako poslední je karta Novinky. Bohužel zprávy tam jsou jen po tu dobu, dokud není nutné hru znovu spustit.

  3. #3
    Graywolff's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Prostějov
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    Přesně to je ono - udělat permanentní okno novinkového chatu s ukládáním záznamů i v době mezi přihlášeními. Taky mě mrzí, že se nedozvím, co všechno mi během dne, kdy nemám na hraní čas, uteklo kamsi do nenávratna. Pořádný log je základem každého strategického počínání.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.