Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: Můj milý deníčku :-)

  1. #11

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    kdyby jen to, mi vic vadi ze tam mam zpravy typu "nahodili jste bonus tomu a tomu" v mnozstvi vetsim nez malem, dale pak potvrzeni obchodu, zasilky z dobrodruzstvi - ne, nejsou to neprijate odmeny, jsou to treba kotle ktere dostali prizvani spoluhraci! proboha proc? proc to musim mit v odchozi poste! kdyby tam aspon byl vypsany cely obchod co za co, ne ze "vymana prijata, rybku dostanete do skladu"

  2. #12

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Náš milý, opomíjený deníčku,

    dlouho jsem si tě nevšímal a za to se omlouvám. Nějak mě přešla chuť se někomu svěřovat co mi na hře vadí. Přijde mi to jako zbytečná práce, protože to stejnak nikdo nečte. A pokud si to náhodou někdo přečte, tak jenom někdo, kdo s tím nemůže nic udělat.
    Ale po posledních několika údržbách už je ve hře takovej ... chaos (budu se snažit psát slušně, i když se mě tam dralo uplně jiné slovo ) ..., že mě to zkrátka nedá.

    BB_Kahsi: Měl bych prosbu na vývojáře a poprosím tě, aby jsi jim ji tlumočil. Nemohli by si prosím vzít nějaké novoroční předsevzetí a v nadcházejícím roce 2015 se více věnovat opravě stávajících chyb a nedokonalostí a méně času věnovat přidáváním nových věcí? Situace už je neúnosná a některé chyby, jsou neopravené řadu měsíců!!! Například rozbitý font.

    Chápu, že pokud se hra nevyvíjí, tak stagnuje a nepřiláká nové hráče, případně si neudrží ty stávající, kteří se bez přísunu novinek začnou nudit a odejdou za zábavou jinam. Jenže hra, která má příliš chyb také nikoho nenaláká!!! Nad tím by se měli vývojáři zamyslet a zvážit to. Jasně, chyby byly, jsou a budou, ale hráči MUSÍ vidět snahu, že se na jejich odstranění pracuje a ne že se v tichosti přejdou. Pak to vypadá tak, že vývojáři jenom doufají, že se na chyby zapomene nebo že si hráči na chyby zvyknou. Omyl, nezvyknou. Hráče to štve pořád a pořád si budou stěžovat, dokud se to neopraví. Nemluvím teď jenom za sebe, ale ve staré gardě je spousta hráčů, kteří nebýt lidiček v cechu nebo i mimo něj, tak to raději zabalí a odejdou pryč. Hledat jinou hru, kde budou cítit, že se tvůrci snaží jim hru ulehčit a kde dají na názory hráčské komunity.
    Poslední úpravy hry ... nebyly zrovna nejšťastnější (vidíte, snažím se :-D) a chystané úpravy zrovna tak.
    Kolonie - expedice: s nima si připadám jako na test serveru. Tolik chyb a nesmyslů jsem dlouho neviděl a asi bude trvat ještě dlouho, než se vše vyladí tak, aby byly hráči spokojení.
    Verbování a podobně po více než 25ti kusech: Sláva, po této možnosti jsme volali už dlouho. Jenom nechápu, proč to zase chystají snad nejsložitějších způsobem co existuje! V jednoduchosti je síla, vážení vývojáři! Vybodněte se na přidávání dalších posuvníků, dalšího klikání a podobných serepetiček navíc! Vždyť se vám v tom pak nikdo nevyzná a vám se zase o to víc zauzluje zdrojový kód!
    To je prozatím vše. I když bych si našel ještě spoustu dalších věcí, co mě na hře trápí, více času ti milý deníčku teď věnovat nemohu. Je mi líto.

    značně znechucený Roderik :-(

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    Expedice jsou zmrsene. Nove jednotky nebyly treba, system bojovani je zvlastni.
    Ale co me nejvic zarazi je ze to nazyvaji PvP. Konkretni jmena nikde neuvidite a kdyby nerekli ze to je PvP, tak bych si myslel ze je to pocitacem generovane. A kdovi jestli to tak nakonec i neni, kdovi co se jim nepovedlo a tohle je plan B

  4. #14
    SirNeNe's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Drahý Roderikův deníčku.
    Promiň,že jsem Ti sem vlezla a početla si..
    No,víš deníčku,ono by se dalo přidat ještě hodně a hodně věcí,které nefungují,kdyby měl někdo nervy je všechny vypočítávat..
    Uklidním Tě..nemá je už v této hře nikdo...
    Ze shora uvedenými názory se deníčku zcela stotožňuji a pouze dodám,že netuším z jakého důvodu bych této zcela nefunkční hře,měla věnovat své peníze na koupi Dia ...
    Mimo jiné,za poslední 2 měsíce-pouze co vím já-skončilo se hrou 10 hráčů,protože se nevyznali v bugách a lagování..Tedy ne,že by jsme se v nich vyznali my,kteří hrajeme déle...
    Last edited by SirNeNe; 17.12.14 at 15:40.

  5. #15

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj náš milý deníčku,

    neuplynul ani měsíc a jsem tady znovu. Jsi rád? Nebo ti už naše věčné stěžování leze krkem? Tak jako tak se ti svěřím s jedním podezřením.

    Od údržby kdy se překopaly odměny z dobrodružství a do hry se přidaly expedice (jako PvP si to netroufnu nazvat, protože k tomu má tento paskvil hooodně daleko), se potýkáme s problémy při odehrávání dobrodružství. Těch problémů je tolik, že kdybych je měl všechny podrobněji popsat, tak to sepisuji tak hodinu. Ne-li déle. Zkrátka, pokud opustíte mapu dobrodružství, nebo na něj pozvete dalšího hráče, tak na 99,9% se vám odehrávání totálně rozhodí a generálové si začnou dělat co chtějí. Uhlídat potom útoky tak, aby jste nepřicházeli zbytečně o vojáky je nadlidský úkol. A mě stále vrtá hlavou, jestli se odstraněním tohoto problému bude někdo zabývat nebo zda se tento problém zařadí mezi ty dlouhodobé, které tu s námi setrvávají již řadu měsíců (rozbitý font, nestrážící strážné věže, ...).
    Proč by totiž tento problém odstaňovali? Díky němu hráči přicházejí o vojsko a tudíž i nastřádané zbraně ze skladů. Díky problémům na dobrodružstvích se mohou hráči rozhodnout hrát spíše expedice ... s naivní myšlenkou, že na nich se problémům vyhnou.
    Dneska jsem odehrál letošní první a zároveň i poslední svoje dobrodružství. Dokud se problém na dobrodružstvích nevyřeší, odmítám jim dělat kašpárka! Skutečně mě nebaví hlídat každého vyslaného generála, jestli útočí s tím co jsem mu přiřadil, jestli útočí tam kam jsem ho poslal a tehdy kdy má. Nemám náladu několikrát kontrolovat, jestli si to během cesty nerozmyslí a neobjeví se záhadně zpátky na základně. A sledovat, jak stále znovu a znovu staví základnu nebo se opakovaně snaží útočit na tábor, který už před několika minutama zničil? To mi jako zábava také nepřijde. Ty nové, skvělé odměny z dobrodružství s klidem oželím a ještě ušetřím klikání. I tak už mám hvězdu zaneřáděnou osadníkama po pár kouskách, protože ani nejdou seskupovat do jedné položky :-(.

    Vyhlašuji sázku o Invazi Nordů! Kdo uhádne přesné datum údržby, při které bude problém s dobrodružstvíma opraven, obdrží ode mě jako odměnu jedno dobrodružství Invaze Nordů. Svoje tipy pište sem. V případě, že přesné datum uhádne více hráčů, obdrží Invazi Nordů pouze ten nejrychlejší hráč. Ten kdo sem napsal svůj tip jako první.

  6. #16

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    budu optimista, po vánočním eventu si na to snad sednou - 20.1.2015 =)

  7. #17

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    já jsem pesimista,jelikož už jsem na to upozornila tolikrát a do dneška jsem nedostala jedinou odpověď tak dle mého tak únor,březen,ale tipuji 17.2.2015

  8. #18

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    zkusím začátek února 3.2.2015

  9. #19

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    budu realista oficialne to opravi 3.3.2015, oprava opravy prijde hned vzapeti, ale nektere prvky divneho chovani s nami zustanou az do roku 2016

  10. #20

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    14.4.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.