Reply to Thread
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 53

Thread: Diskuse k novinkám - banka, pošta, epické budovy

  1. #1
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví

    Diskuse k novinkám - banka, pošta, epické budovy

    Toto vlákno je určeno k diskusi o novinkách v tomto vývojářském deníčku.

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak proc ne, budova je pekna, sice je velka jako prase.....ale dejte tam 6 slotu a rychlost vyroby nechte tak jak je (je to o neco rychlejsi)....
    P.S. Jinak mi chovani v BB pripada ...... jako maloobchodnik co nezdrazi zbozi ale misto jednoho litru mlika, zacne prodávat 0,85l s tim, ze obsah balení je malými číslicemi a obal zůstává stejně velký a je na to hrdý, jako že nezdražil a myslí to s námi dobře.....
    Začněte ulehčovat hru od neustálého odklikávání, přetahování surovin na dům starosty a hlavně zaveďte 6. a 7. lvl budov (radikálně zvýšit produktivitu budov). Mě se to ještě netýká, ale mnozí mají plné ostrovy a práskáním do skal jste jim moc nepomohli...
    Last edited by Odeon; 23.10.13 at 16:01.

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    pěkná budova :-) spojení výroby ano moc pěkný nápad, nechci být zase jen za kritika, přesto ale...mám všechnu výrobu na lvl 5 a opět jsme u těch počtů že ? výroba se združí do epické budovy tím pádem zřejmě budu moct nějaké výrobní budovy pobourat a udělat si místo, potud všechno ok.....ale pachtila jsem se lítáním po dobrech a obchodováním úplně zbytečně ? protože na lvl 5 to stojí tedy řádně surek a teď to zbořím a finito ? pohoda, za zbourání se mi vrátí celkem prd a co ty tisíce zlatek exoprken žuly atd ? předpokládám že se ta epická bude dát levelovat takže to jsou zase další surky navíc, já fakt nevím, jedno lepší než druhé :-), ale jinak jak říkám budova je to pěkná...

  4. #4
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Jedna věc jsou licence - ty se sice ušetří, ale na ostrově je málo míst, kam by se taková velká bouda dala nacpat (v rozumné vzdálenosti ke skladu). Taky je velká 3x2 (tzn 6 budov), ale zastane práci za tři. Nevím nevím...

  5. #5
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    No osobně, moc nerozomím těm 8 hodinovým bonusům za nechutné množství fazolí co jdou jen na tuto novou budovu. To mi opět připomíná klasické BB, nápad A) provedení F).

    Je možné mít 2 tyto zpracovny dřeva, jedna za 5000 dia, jedna za 5000 fazolí. Nijak se nelevelují nic, jen v úkolech se otvárají jejich další funkce za zajímavé náklady typu 20 tis titanu (ne rudy) :-)) Nehledě na to, že ta budova je velká jako radnice.

    Ale tak budiž, mě vadí jen ty trapné 8hodinové bonusy za 200 fazolek.

    Co ale nechápu, je smysl té cechovní banky. Protože to prostě nemůže nikdy fungovat a je to zbytečné. Žádný hráč nemá zbytečné surky "navíc" většina to prodá a ten zbytek co syslí to narve do hvězdy.

    Když někdo v cechu něco potřebuje tak si napíše a případně dostane. Cechovní banka mi přijde něco jako anti-sociální zkratka pro ty co nekomunikují v cechu. Prostě si vemou a nemusí se obtěžovat nic psát. Nakonec to dopadne tak, že většině hráčů bude "blbé" si něco brát, a pak druhý extrém vyžírků co berou vše. Nakonec tam nikdo nic nebude dávat a prohlásí, napiště si když potřebujete a celkově to prostě je na nic.

    Opět, nápad A) provedení F).
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  6. #6
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    A ještě jedna věc, když už tam upravují ty práva v cechu. Bylo by možné přidat více ranků ? řekněme 10 ? ať se dají ty práva lépe odstupňovat ?
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  7. #7

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    jo, více ranků by neškodilo.

    Co se týče té velké dílny, tak kvůli tomu nebudu bourat postavené budovy, to bych jen měl pár těch velkých a dál nic. Ale budou výhodné pro rozšiřování produkce. Záleží, jak častou budou přicházet.

    Co se týče banky, tak si neumím představit, jak to bude fungovat. jedině, že by ti, co si půjčují platili nějaký poplatek a cech tak vydělával na rozšíření, ale zase kdo by to pak využíval. uvidíme na test serveru

  8. #8

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Bude možné mazat více zpráv najednou? Absolutně nesnáším, když mne někdo hází v mé nepřítomnosti a já tam pak mám 100 zpráv že "x použil bonus na budovu", které musím po jedné odklikat.

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Hlavne by ma zaujimalo od ktoreho levelu by bolo mozne tu budovu postavit. Ci zase len pre lvl 50? Obcas mi to pride nespravodlive ze len tento vysoky level ma niekolko vymozenosti.

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    pro lv 50 to je kvůli surovinám jinak si jí můžeš pořídit od lv 43.
    pokud jde oděmne tak přídě takováto budova supr až na jeden detail to jí nemohli udělat ještě větší vždyť je velká jako radnice nebo ještě o něco víc vážně nechápu kam si myslej ze jí dáme.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.