Reply to Thread
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 31 to 40 of 53

Thread: Diskuse k novinkám - banka, pošta, epické budovy

  1. #31
    sarie
    Guest
    více ostrovů, více práce, a to bonusování.....brrrr hrůzná představa. Jsem rád za jeden ostrov. Hold musíte přemýšlet co a kolik toho stavíte.
    Je každého věc jakým směrem se rozhodne jít... ale jsem zvědav jak velká bude banka, její cena... a jestli se banka bude zvětšovat a tím i její kapacita??

    for Roderik: doufám že velikost a cena banky nebude tak velká.... otázkou je aby banka měla využití.... když budou mít hráči dostatečnou skladovou kapacitu ( já mám teď 190k) banka ztrácí význam, půjčit si suroviny od lidí co jsou online v cechu není problém...

  2. #32
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Ale ona i skladová kapacita nemá význam. Si zkus od někoho poslat něco když máš plný sklad a uvidíš co se stane. Můžeš mít klidně i Milion jednotek vody "na skladě" když máš kapacitu 10 tis. Proto ta banka nemá význam co se týče ukládání surovin, a vlastně vůbec nemá význam. Pořád nechápu na co ta budova má vlastně být.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  3. #33
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Na rychlou pomoc při plnění "zaplať tolik a tolik vozíků " nebo něčeho jiného. Teď se musí hledat po cechu, kdo co má. Potom se všechno naskládá do banky a bude to hned. Nebo třeba hypoteticky, v budoucnu může být soutěž cechů, třeba nasbírat 1M mramoru na sochu.

  4. #34
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    No ty budoucí soutěže chápu, ale to předchozí ne. To akorát podporuje nekomunikativní typy kteří se vyhýbají cechovnímu chatu a naopak podporuje potenciální vyžírky. Takže to dopadne typicky česky, nikdo tam nebude chtít nic dát, protože se bude bát že to někdo "vyžere" a prostě prodá na trhu. A ti co by to i potřebovali se budou stydět a stejně si o to raději napíšou v chatu.

    Takže spíš doufám v ty budoucí soutěže cechů.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  5. #35

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    32
    Monde
    Kouzelnictví
    Mne hlava nebere jedno - proc kdyz vykacim strom, zustane po nem parez, kterej nemuzu odstranit a zavazi mi. Proc se lesnici a drevari neudelali tak, jak byli v starych single settlerech. Kdo tuhle pytlovinu vymyslel, by si mel nafackovat. Prece jde osefovat kolik si kdo postavi budov licencema a nemusi nam ztrpcovat zivot parezy, ktere jsem na dve veci. A nemusely by se dodatecne vymyslet dalsi pytloviny, jak ziskat na ostrove vic mista - viz vyhazovani sutru vybusninami. Tohle mi vazne pripada, jako skrabat se za pravym uchem levou rukou.

  6. #36
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak jsem tu banku očekoval na testu a nestačím se divit. To je ještě horší než jsem čekal. Vážně, 3000 mincí za budovu ? To je pro ty, kteří by ji využili nejvíc (noví hráči) absolutně nedosažitelné. Za druhé, kapacita je 1000 ks od každého. Co to je 1000 ks, to je nic. To je prostě úplně k ničemu. Nezlobte se na mě, ale to mi přijde jako absolutní mrhání času vývojářským časem s nulovou využitelností pro hráče.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  7. #37

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Nedalo mě to a vlezl jsem asi na hodinu na test server, abych okouknul novinky. Vezmu to popořadě:

    Nové rozhraní zpráv: Na to jsem se asi nejvíce těšil, bohužel zbytečně. Nic nového jsem nenašel :-(

    Banka cechu: Jo, tak tu jsem našel, ale bohužel nepochopil. Zřejmě ještě nebyla plně funkční, ale nepodařilo se nám z ní nic vybrat. Jedna možnost proč to nešlo mě napadla, ale nechce se mě tomu věřit ... nezapomněli náhodou soudruzi odstranit na testování omezující limit 24 hodin? Vkládání, šlo, rozšiřování také. Nu což, třeba jsem jen neměl práva k výběru a na otestování ve vlastním cechu s plnými právy jsem zkrátka neměl čas a trpělivost. Uvidíme v ostré verzi, ale nějaký převratný přínos do hry si od toho neslibuju.

    Epická pila: Jo, tak tu jsem si proklepnul a nestačil se divit. Rozměr 5x4 (klasická budova je 2x2) půjde pěkně mizerně umístit. Nemůžete ji šoupnout kamkoliv. Lesníci musí mít poblíž les, který budou sázet. Náklady na stavbu 5K fazolí nebo 5K diamantů jsou také značné a muselo by se ještě porovnat s nákladama na výstavbu a upgrade budov, které má pila nahradit.
    Produkční časy mě mile překvapily. Nejprve jsem se totiž zhrozil toho, že budova, která zabírá místo jako 5 normálních budov má nahradit díky třem slotům tři budovy :-). Díky kratší produkci se to ale ještě zvýší a tak by úspora místa skutečně mohla přijít.
    Jenže zde nastávají už problémy. Epická pila neumí kácet ani borové, ani tvrdé dřevo!!! Takže dřevorubci stejně na mapě musí zůstat.
    Kapitola sama o sobě jsou bonusy. To si skutečně někdo myslí, že budeme sázení stromů nebo výrobu prken a uhlí nahazovat bonusama za fazole nebo dokonce diamanty?!? No to snad ne :-).
    Ještě si musím hodně rozmyslet, jestli si tu epickou šílenost vůbec pořídím a k čemu mě vlastně bude dobrá. Kompletní výrobu všeho kolem dřeva mě to stejnak nenahradí. Za 1. neumí kácet a za 2. bych těch pil u sebe potřeboval šest :-)). Pokud by se naučili kácet, tak ještě nějakou navrch.
    Argument s přepínáním výroby ve slotech podle potřeby je k ničemu. Je to jen další starost a klikání a dle mého názoru to málo kdo využije. To co se jednou na slotu nastaví, to už tam zůstane nastavené napořád.

    Když to celé shrnu, tak jsem zklamán. Čekal jsem něco vychytanějšího :-(

  8. #38

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    Roderik: epicka pilka souhlasim, bohuzel cena buffu predci cenu vystupniho materialu vcetne exo prken.. muze nahradit neco okolo 15-18 uhliru lvl 5 ale vice bych ocenil limit recyklacek +5(3.5 stavebni licence kus -> 17.5 stavebniho prostoru na 5 polickach~ekvivalent velikosti teto stavby)

    cechovni banku jsem nepochopil, aby byla pouzitalna muselo by se do ni zainvestovat tak 100K cechovnich minci ~ hodnota nejakych 30-50K realnych minci ~ 60-100 budov z lvl 3 na lvl 4.. kdyz bych si mel volit jestli nalevvelovat cechovni banku kde nevidim vyuziti nebo nekomu dat material na nalevelovani 80 budov volim zrejme ten level protoze to bude mit alespon nejake racionalni pouziti.. jestli tohle ma byt rozhrani pro predavani veci mezi cleny cechu apod tak za tu cenu jakou ta budova stoji zlate "menit"

    vazne netusim co se snazi vyvojari temito budovami docilit.. u epicke pilky bych dovedl alespon malinko pochopit naznak co se autori snazi udelat ale u tohoto me nenapada absolutne proc to delat..

  9. #39
    sarie
    Guest
    expetrtní budovy nevlastním takže nebudu ani banku a tu mukltifunkční budovu. stručně řečeno vše pro mě zůstane při starém :-) a něco mi šeptá že nebudu sám...

    někdy bych oceniol kdyby vývojáři přišli s novinkou co mají v plánu - vyslechli si hráčské připomínky - bud se podle nich zařídily nebo aby došli k závěru že to je sysifofská práce...
    Last edited by sarie; 31.10.13 at 11:56.

  10. #40

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    No tak si do mrtvolky kopnu i já....

    pujdem podle vývojářského deníčku
    1 - epické dílny
    2 - cechovní banka
    3 - okno cechu
    4 - systém zpráv


    ad1: EPIC FAIL number one
    Já nevím co se komu honilo hlavou ale tudle "epickou" budovu ste si mohli odpustit. Napadá mě ekvivalent s jakýmkoliv úřadem dnešní doby ... budova drahá až předražená a umí houby. Sadí stromečky (potřebuje les) řeže stromečky a vyrábí uhlí. Když to přirovnám tedy ke státnímu aparátu stát je daný to bude les, vydávají "smysluplné" zákony, a nakonec vybírají daně a z daní nám staví dálnice. Ale všechno veskrze zbytečné ...

    buď by to chtělo pořádně překopat ten domeček aby k něčemu byl (momentálně nevím co by měla epická dílna dělat aby nenarušila ekonomiku něják výrazným způsobem ale určitě bude kupa nápadů časem) nebo se na to vykašlete rovnou a udělejte čistě budovu "Megauhlíře" rovnou.

    - kotlík fazolačky se dal zkousnout čistě jen nápadově
    - bonus za diamanty vysloveně pobavil

    add2 aneb jak si zřídit šuplíčky které nefrčí
    Nevím jak ostatním ale připisoval sem to ještě nedokonalosti systému a zřejmě prvotnímunávalu kdy to každej zkusil. Banku sem postavil ale jakoukoliv změnu sem musel dělat tak že sem ji naklikl a relogl jinak se pořád točili hodiny. K cenám se vyjadřovat nebudu ale když si uvědomím že to bude sbírat cech třeba 20 lidí kdy denně udělají tak 1500 cechovních mincí tak měsíc šetřit aby si tam mohl někdo uložit 2000 nečeho je dost ubohé :-)(samozřejmě chápu možnost nalákat na diamantový upgrade ... každej musí něják vydělat) (ale přeci jen to je dost)
    Nějáké nastavování práv bylo utrpením to sem vzdal u dvacátého relogu hry...


    ad3 okno cechu
    to se vám fakt povedlo uplná bomba - beze změny

    ad4 zprávy
    viz ad3 okno cechu


    no a ještě dolů malý PS
    při čemkoliv dalším ta test hra byla asi nastavená na mod fuck off jakýkoliv pokus o vědu či upgrad lidí knížkama sice šel naklikat ale nešel potvrdit... Když sem si něco koupil tak mi to zustalo v nabídce a mohl sem to stavet donekonečna a něco nešlo koupit vůbec.

    Já nevím tendle test by nebylo špatný zkusit někdy později s trochu reálně fungujícím serverem a hlavně s normálním obsahem.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.