Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: halloween

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví

    halloween

    od splneni ukolu golem(serverovy za 100 tykvi a zlateho golema) uz neni mozne zjistit seznam adventur kde muzou padat tykve apod. chtelo by to tento seznam a zpusoby ziskani uverejnit pro vsechny

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    nevím zda to něják opravili nebo jestli jsem tě nepochopil špatně, ále seznam s adv ze kterých padaj tykve máš pod avatarem okno událostí.

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    pod Avatarem klik na Okno událostí a poslední řádek je seznam adv kde lze získat ale taky je získat nemusíš

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    toto jsme prehledl pak tedy v poradku smaazt

  5. #5
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Fórum je pro všechny, i ostatní, kteří mají stejný dotaz. Proto moderátoři podobná vlákna nemažou, zakladatel může, ale prosím, aby to nedělal.

  6. #6

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím,kolegovi Dedek127 se neobjevil 2.golem - quest na zničení má,golem i po několika hodinách nikde.Nějaká rada?Děkujeme...

  7. #7

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Jsem na tom stejně, ráno tam úkol ještě nebyl, teď jsem přišla, quest na Golema mám, Golem nikde.

  8. #8

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    kdy bude golem opraven těm co nejde?????????????????????????????????????????????

  9. #9

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    19
    Monde
    Kouzelnictví

    Thumbs down

    golem se zase nekoná, mám jen úkol

  10. #10

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Já měl jen golemy tři...celkem mě to štve...naposledy před 3 dny a počítám že už ani nebude

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.