Reply to Thread
Page 2 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 73

Thread: Dezerce Golema

  1. #11

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den,
    přidávám se též se stížností. Úkol na likvidaci golema mám, ale golem dostal strach a raději ani nepřišel. Někteří členové v mém cechu ho dostali a zabili. Bude nějaká náhrada?

    PS: Udělal jsem dobrodružství Mateřská láska a střelný prach. Já ani mí spolubojovníci jsme žádnou dýni za to nedostali.
    Last edited by Pidik; 19.10.13 at 10:39.

  2. #12

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám stejný problém úkol porazit Goléma přišel po 48 hod., ale goléma na ostrově nemám. Musím psát na podporu, nebo mi ho tam nějakým způsobem dají sami??
    Řeší se to plošně ten problém, nebo to fakt každý musí psát individuálně????

  3. #13

    Join Date
    May 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    taky golema nemám do dneska

  4. #14

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    jsem na to stejně. Úkol jsem dostal, ale golem nedorazil.

  5. #15

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    tady nikdo žádnou náhradu nedostanete musíte si stěžovat na podpoře viz odpověď co jsem dostala já, ale někomu to prostě už opravili někomu asi ne, potom tu ještě existuje možnost že Vám ho sundal někdo z Vašich dobrých přátel, tím padáme budete muset počkat dva dny na dalšího Golema, ovšem to by se mělo někde projevit, myslím tím info že Vám ho někdo sundal pokud je to nastavené tak že ho někdo zabije a vy nedostanete info o tom kdo tak je to na dvě věci, ale v každím případě zahrnou Podporu jinak v to zřejmě nejde, tady na foru Vám s tímhle nikdo nepomůže, tady si o tom můžeme akorát leda tak vřele pokecat :-)

  6. #16

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Pidik na těch adv je můžeš získat, ale není to pravidlo že je dostaneš, to je jak s kotlama někde ti padnou a někde nene

  7. #17

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Jsem na tom naprosto stejně :/

  8. #18

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Velmi malá pravděpodobnost na tak náročná dobrodružství.

  9. #19
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    pro lepsi viditelnost
    potom tu ještě existuje možnost že Vám ho sundal někdo z Vašich dobrých přátel, tím pádem budete muset počkat dva dny na dalšího Golema
    Last edited by Nexal; 20.10.13 at 12:08.

  10. #20

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Jednoho Golema jsem porazila a po 48 hodinách nic, už utekly tři dny a nic,. Úkol je zadán - ale Golem se neobjevuje.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.