Reply to Thread
Page 1 of 8 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 73

Thread: Dezerce Golema

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví

    Dezerce Golema

    mno..tak jsem nic dlouho nenapsala , že ? :-))

    vrátila jsem se od zubařky a zapla si settlerky :-)) měl totiž přijít Golem, ono už se to 48 hodin, jenže....úkol přišel, Golem dezertoval - zřejmě se zalekl mým předvyrobených koulí , na ostrově ho nemám, někdo s podobným problémem ?

    komp čistý, Podpora kontaktována, čekám na odpověď tak přijde asi až v pondělí počítám

  2. #2

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Jsem na tom úplně stejně. Úkol přišel, golem se ale neobjevil...

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    jsem na tom stejně...

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    tak na tuto odpověď čekám celý den ano ? :-)) mno opravdu se už nedivím že se nic neřeší když na podpoře sedí co tam sedí :-) zcela zjevně nepochopil že můj dotaz se týká Golema už dávno po 48 hodinách :-), myslím že jsem ten dotaz napsala srozumitelně, není na něj potřeba nějaké speciální vzdělání :-))

    Zdravím Tě Casiopea,

    Děkujeme, že jste si našli čas kontaktovat Podporu TSO CZ.

    Rádi bychom Vás informovali, že pokud jste Golema porazili, jeho renenerácia trvá 48 hodin. Po každé porážce Golema je třeba počkat 48 hodin a nový Golem se objeví.

    Upozorňujeme, že se nejedná o problém ve hře, ale takovým způsobem byla událost Haloween navržena.

    Doufáme, že jsme pomohli.

    S Pozdravem,
    BB_Dori

    The Settlers online CZ

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Jsem na tom stejně.

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    další odpoveď už BB_Dori zřejmě pochopil o co jde, ale opravdu jsem netušila že místo věty jednoduché budu muset napsat slohovou práci mno..budiž mu ke cti že když už nic aspoň u toho sedí a ty majly bere a odpovídá

    Zdravím Tě Casiopea,

    Děkujeme, že jste si našli čas kontaktovat Podporu TSO CZ.

    O tomto problému jsme již slyšeli a problém jsme nahlásisli vývojovému týmu. Vývojový tým se tímto problémem zabývá a hledá vhodné řešení. Jakmile budeme mít více dostupných informací budeme Vás informovat o dalších postupech.

    Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti. V případě, že by se Golem v mezičase objevil na Vašem ostrově, prosím dejte nám vědět.

    S Pozdravem,
    BB_Dori

    The Settlers online CZ

  7. #7
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak už vzali BB i korekci češtiny. Z textu BBček dle toho co přiložila Casiopea
    renenerácia nahlásisli

  8. #8

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    mno to celodenní dopisování až do večera oslavilo úspěch, Golem je na ostrově , ovšem teď si lámu hlavu nad tím za jak dlouho mi pro jistotu zruší účet abych je i nadále neotravovala , každopádně alespoň za mě problém vyřešen

  9. #9

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    taky :)

    jsem na tom stejne golem nikde ukol bezi )

  10. #10

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    32
    Monde
    Kouzelnictví
    Včera nepřišel Golem mnoha hráčům, přestože úkol došel v pohodě, proto se chci zeptat, jak se to bude řešit. Máme počkat do údržby? Nebo do pondělí? Nebo dostaneme pak víc Golemů za sebou?

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.