Reply to Thread
Page 4 of 9 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 31 to 40 of 87

Thread: Nekončící pády hry

  1. #31

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Nexal, já se tedy pokusím velmi stručně vystihnout co jsi nám sdělil

    a) dle Tvého modelu se tedy vlastně nemáme chodit do práce, nebo do ní chodit ale vybírat si pouze takovou kde zaměstnavateli nebude vadit když budeme hrát abychom se trefili mimo špičku, nebudeme mít reálné životy, ale virtuální opět abychom se rozděleně mohli připojit a ulevit tím tak vlastně serveru aby stíhal, řekla bych že tohle je totál mimo realitu, to je jako by jsi chtěl aby si někdo otevřel večerku a rohlíky prodával jen tehdy když mu přijdou zákazníci po zbytek dne měl z kvelbu hladové okno

    b) pokud bych byla majitelem této hry respektive celého imperia BB a neměla v úmyslu stavět ty velkokapacitní dálnice, kdyby po nich teda mimo špičku nikdo nejezdil nebo doprava byla slabá, tak vztaženo na settlery budu na to rezavé železo pouštět jen to co zvládne, rozhodně se nebudu pouště do nejistých věcí přetěžující stabilitu čímž je míněno hledání, zvýšená návštěva přátel a eventy, protože logicky ten server přesně zatížím nad jeho možnosti a přesně to potom projeví problémy

    d) screenovat tu něčí nespokojené názory z Globálu je kapku mimo mísu, Voziho a jeho názory známa soudím, že on si to dovede obhájit a dokáže promluvit sám za sebe aniž by ho tu někdo screenoval, ano chápu rýpalové bývají neoblíbení, ono je konečně lepší hnípat na Globále žvatlat o kačovinách nebo prosedět xhodin v Nápovědě a usilovně ironizovat všechny s nějakým dotazem, stejně tak psát svoje názory o pádech hry když někdo prožvaní celý den na Globále (zajímalo by mě co v mezičase hraje možná celodenně otevřenou Čarodku protože jinak by těžko teda stíhal) tak logicky mu zřejmě nic nepadá protože nic nedělá, pokud se pletu ráda uznám svou nevědomost, toť poznámka za mě

    c) nevím jak ty, ale když už chci hrát nějakou online hru, tak ji chci opravdu hrát a pobavit se u ní, ne se s přicházejícím večeemr a víkendem hroutit, nad tím že budu 2 hodiny skoro zbytečně nahazovat Irmy a že si nepustím krejču protože to je vcelku zbytečné, na druhou stranu mám tím pádem zase čas na jiné věci které bych nedělala ovšem to nemění nic na tom, že chci hru stabilní a zábavnou ne na nervy, poznámnky typu nehraj si každý může nechat pro sebe, jednou je ta hra volně přístupná ke hraní a logicky od ní očekávám že bude hratelná a to nejen ve 4 hodiny ráno ale během celého dne a večer, prakticky řečeno, nechť tedy majitel tu hru neprovozuje a raději jde prodávat ty rohlíky, nejsem pouze kritik je tu i spousta dobrého, ale bohužel to se ztrácí v neřešeném problému a zbytečném zatěžování serveri volovinama když na to nemá kapacitu, doteď je od pátku hromada lidí co má úkol a nemá Golema a řešení od pátku nikde, to mi přijde opravdu jako naprostý výsměs a ignorace a to ani nebudu zmiňvat nákupy DIA někteří z Vás jsou na to velmi alergičtí že ?

    Takže shrnuto podtrženo více či méně stručně Tvůj příspěvěk těžce zavání......

  2. #32
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Pointa myho prispevku je v tom, ze kdyz pobezis, tak se udychas. Tak to proste je a ani kdyz se na me sesypete jako vosy a budete tvrdit opak to nezmeni. Je to proste obdobna analogie toho, ze hracska komunita (a nejen na TSO) hraje prevazne rano a vecer. Proste to tak je a pokud mas zajem kvuli tomu menit praci je to jen na tobe. Z toho plyne ze pokud nezvednou solidne vykon pres cely den, tak bude v tech hodinach horsi sluzba (cti "hrani TSO"). Tecka. Nevim, kde tam vidis ze mas skakat z mostu, menit praci, prodavat rohliky. Je to cisty konstatovani toho co zazivas kazdy den.

    Zvedani kapacity a vykonu serveru jsem se dotknul v predchozim prispevku, a jediny co jsi z toho pochytil, byl asi nakup za diamanty. TSO je volne hratelna hra a souhlasil si s podminkama provozu. Nikde ti tam nikdo nic negarantuje. Duvod, proc jsem zminoval nakupy diamantu (a mimochodem, sam jsem mel na mysli pouze to, ze je slo prodavat pomoci ingame obchodni kancelare) je prosty - jde opet o narazovy prisun "hracu", ktery se tim umele vytvoril, stejny jako byval kdysi pri rezidenci za level X. Proste si par (jakoze hodne) lidi reklo fajn, udelame par levelu a dostanem diamanty a prodame je na trhu za neco. A umely narust poctu hracu byl na svete. Tolik k alergiim.

    Hra je hratelna. Neni to uplne super davat nektery bonusy dvakrat nebo cekat nez se pripisou, ale to je holt dan za ONLINE hrani s VICE HRACI (a potrebnou bezpecnosti takovych transakci). Pokud se tomu chces vyhnout zahraj si singleplayer Settlery, je jich nekolik verzi. Ostatne tvoje zabava me jaksi miji, me nikdy nahazovani buffu nedelalo zadny zvlastni poteseni, ale interakce s hraci, prevazne v mem cechu. Nerikam nehrat, ale prijmout nektera omezeni ktera prichazeji s drive zminovanyma atributama pokud chces hrat. Taky bych rad lepsi a rychlejsi servery, ale tim ze ti budu nadavat na foru a rikat ze tvuj prispevek smrdi to teda nezmenim.

    A co se tyce toho screenovani, to bylo jako ukazka toho kam jsou nekteri ochotni zajit, kdyz s nekym nesouhlasi. Taky si myslim svoje a nehodlam kvuli tomu vybalovat noze nebo tvrdit o nekom ze "hraje global". Je to screen Voziho jednosmerne komunikace smerem ke me pomoci septu. Zadnej global. Ironizovani odpovedi na Napovede je zpusob jak nekoho postrcit spravnym smerem bez nutnosti nadavat (mu). Nikdy jsem se netajil tim, ze to neni pro kazdyho, ale urcite hrajes TSO dost dlouho abys vedel kde je report a ignore. Nejsem tu proto abych se vsem libil a ani na to nehodlam aspirovat.

    Secteno podtrzeno, stezujete si ze tu hraje moc lidi, protoze je akce. Dej BB duvod koupit server a udela to.
    Last edited by Nexal; 20.10.13 at 18:44.

  3. #33

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    nikdo se na tebe nesype, máš stejné právo na svůj názor jako kdokoliv jiný a já mám právo na něj reagovat, michodem opravdu nejsem chlap :-), nestěžujeme si přece na to že tu hraje moc lidí, ale že BB vymýšlí hlouposti a aplikuje je na severy které nestíhají a to je dost velký rozdíl, za mě budu ráda když tu bude hrát 3x víc lidí než hraje, ale bude to hratelné a hratelné to je pouze v případě že nejdou eventy a podobné nesmysly, tak to taky o něčem svědčí, mimochodem pokud občas pročítáš zdejší forum, tak si nejde nevšimnout mnoha příspěvků typu nelze se mi přihlásit z nichž když odseparuješ lidičky kteří si u toho sedí na obou rukou je pořád dost těch kterým to nejde z jiných důvodů a to také o něčem svědčí, dále už zmi%novaná absence Golema ti zřejmě taky přijde normální ? že je hromada lidí kterým od středy ten druhý nepřišel a neřeší se to ? a to nepočítám lidi, kteří sem z mnoha důvodů ani nenapíšou a v neposlední řadě vzpomenu i velmi oblíbenou odpověĎ veškeré problémy které máte jsou zapříčiněny vlastně vašim providerem, čili rychlostí inetového připojení či bincem v kompu :-) pakliže jim obratem dokážeš že nemají pravdu tedy měření připojení atd, tak už pro jistotu neragují vůbec nebo ve smyslu že najednou se o problému ví a budou tě informovat . Takže nehraju jinou online hru protože ty které jsem si občas zahrála mě nebavily, hraju settlery a tím pádem mě rozhodně nezajímá jestli jsou obdobné problémy na jiných hrách, zajímá mě jaké jsou zde a přesvědčovat majitele rozhodně nehodlám, pokud že je na tom tak dobře aby v globále ztrácel hráče, no budiž, už jsem nedávno psala, že to ještě chvíli vydržím potom si nainstaluju settlery na kompu nebude u nich sice taková sranda, nebudou tam lidi z cechu se kterýma se dá diskutovat o blbinkách i vážných věcech a hold se potom nebudu hroutit, ale dokud to ještě hraju, budu kritizovat nesmyslné přidávání kravin kontra nedostatečná kapacita serverů a stejně tak budu reagovat na nesmyslné argumenty typu dálnice, stejně jako ty se proti tomu ohradíš aby sis ustál svůj názor toť vše :-))

  4. #34

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    1. Server má nedostatečnou kapacitu pro hraní ve špičce (večery, víkend) i mimo eventy.
    2. Být online a skutečně hrát neustále dobrodružství, nahazovat bonusy atd jsou 2 zcela odlišné věci.
    3. Ani jsi ten můj šepot sem nemusel "screenovat", protože jsem to sem napsal, když jsi nereagoval. Důvod? Nechtěl jsem tady rozjíždět nějaký "flame". Když se podíváš na časy příspěvků, tak moje reakce zde, která obsahuje to, co jsem ti napsal šeptem, přišla dříve než jsi sem hodil ten trapný screen. Za svoje názory se rozhodně nestydím. A pokud hledáš nějaké sprosté slovo za těmi ***, tak tě můžu uklidnit, protože hra "vytečkuje" i slovo blbost.
    4. Narozdíl od jiných lidí jsem nákupem drahokamů na chod hry rozhodně přispěl. Neoháněj se nějakou daní za online hraní. Už dávno nejsou devadesátá léta a navíc se jedná o "webovku". Hrál jsem více věcí online a tohle je jednoznačně nejhorší přístup k řešení problematiky odezvy, který jsem zažil. Je to paradox, protože je to současně i hra, do které jsem zainvestoval nejvíce peněz.
    5. /ignoreadd

  5. #35

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Nexal napsal: "problem je ze vsichni logujou rano a vecer, mate logovat rovnomerne cely den a nebudou zadny problemy."

    Já souhlasím s Casiopeou. Jak mám logovat rovnoměrně za předpokladu, že jsem pracující, který je i s cestou mimo domov 12 hodin? I BB určitě ví, že takových hráčů je tu převážná většina. Snad tahle hra není určená jen pro nezaměstnané a důchodce. A že od poslední údržby je to děs, který tu nepamatuji, je fakt. Že se ztrácejí golemové, je taky fakt. Mi zrovna dnes. Stačilo by napsat - o problému víme a řešíme ho (ale mohlo se stát, že mi to uniklo). Rozhodně s tou rovnoměrností bych potřebovala, aby mi někdo poradil.
    Last edited by relax; 20.10.13 at 19:51. Reason: opr

  6. #36

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Možná na event loguje více lidí, ale settleři nejdou pořadně hrát už poslední měsíc. Při každém přijetí dobra mi to padne, armadu přiřazuji 5x než se to uloží. Bonusy si nahazuju radeji sama, protože měnit večer je to za trest. A místo toho aby jste napsali, že se to nějak řeší. Tak je vše v pořadku a vlasně co by jsme chtěli že.

  7. #37
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Rozhodně je fajn, že se to někde probírá a je opravdu málo lidí, kteří jsou ochotni něco napsat, ale na fóru je docela spousta fór, kde se lagy zmiňují, ale nikdo z těch co by k tomu mohli opravdu něco říct což jsou BB se k tomu nevyjadřují a jelikož to mají oni na háku, tak se to dál nedostane. Mě by nevadilo, kdyby sem napsali víte němci o tom ví my jim to pravidelně reportujeme, ale oni nás posílají k šípku. Aspoň by člověk věděl, nebo řeší se to a mělo by to být vyřešeno tímto a tímto updatem. Lagovalo to před sbíráním blbinek a laguje to při nich přijde mi, že taknějak nastejno. Po údržbě to nějakou dobu fachá pak to padá do kopru čím to je nevím na fóru k tomu nikdy nebylo nic přínosného ze strany těch co s tím můžou něco udělat. MODy nepočítám ty s tím nic dělat nemůžou.

  8. #38
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Casiopea View Post
    michodem opravdu nejsem chlap
    Praktikuji filozofii "Nezajima me tvoje pohlavi, ale tvoje nazory". Delat naopak to nebudu. Vysledkem je ze obcas pisu nekomu v jinem rode.
    Quote Originally Posted by Casiopea View Post
    že BB vymýšlí hlouposti
    Zmeny jsou to, co tu lidi bavi nejvic. To je to co tu hru nekam posunuje. Mozna ze bylo super chodit Severany 3x denne po dobu par mesicu, ale pak to zacne byt nuda.
    Quote Originally Posted by Casiopea View Post
    zminovaná absence Golema ti zřejmě taky přijde normální ?
    Jasne. Taky muzu za globalni oteplovani, hlad subsaharsky Afriky a rozsireni ptaci chripky.
    Quote Originally Posted by Casiopea View Post
    ten druhý nepřišel a neřeší se to ?
    Ty delas na podpore ? V BB ? Ja bych si teda tohle netroufal vubec tvrdit, protoze to nevim.
    Quote Originally Posted by Casiopea View Post
    ta druha pulka wall of text
    Fajn, ale ja prece netvrdim nic moc jinyho. Ale co vidim jsou lidi co jedou v patek po dalnici z Prahy (lidi co hrajou vecer 19-22) a divi se ze je zacpa (lagy). Vylezou z auta a krici "Udelejte s tim neco - postavte ji 8-proudou". ("kupte vic lepsich serveru"). Mozna ze vas nekdo uslysi, ale tohle jsou tak spatny argumenty jak nekoho presvedcit ze ta sance je vazne mala. To je to co vam rikam.

    Quote Originally Posted by VoziTheGreat View Post
    přišla dříve než jsi sem hodil ten trapný screen. Za svoje názory se rozhodně nestydím.
    Ten screen ukazuje tvoje nazory. Takze co je na nem trapnyho ?
    Mimochodem je to pojistka pro to co jsem rekl v dalsim prispevku, protoze jinak by to vypadalo ze si to vztahuju k sobe. Tak to ale neni, to si totiz adresoval me, i kdyz si to tam schvalne nenapsal.
    Quote Originally Posted by VoziTheGreat View Post
    jsem nákupem drahokamů na chod hry rozhodně přispěl
    Taky mame hrace co kupuji drahokamy. Ale nikdo z nich netvrdi, ze je najednou neco vic. Ty vis, ze si za to reditel nekoupil Ferrari ? Ja myslel ze si kupujes veci do hry, ne rychlejsi hru nebo zadny lagy. Zrejme jsem se spletl.
    Quote Originally Posted by VoziTheGreat View Post
    Už dávno nejsou devadesátá léta a navíc se jedná o "webovku".
    A jak sis jiste vsiml i hry se vyvijeji. Tvoje predstava ze hrajem webovou hru devadesatych let v roce 2013 ...

    Quote Originally Posted by relax View Post
    Nexal napsal: "problem je ze vsichni logujou rano a vecer, mate logovat rovnomerne cely den a nebudou zadny problemy."

    Já souhlasím
    Bud tak hodny a nequotuj me, kdyz nevis co rikam. Muze se to stat i tobe a najednou zjistis ze je to neco jinyho nez si rekl.

  9. #39

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    je sice pěkné a velmi originální jakou sis dal práci, vytahováním úryvků našich textů, ale měl by sis hlavně uvědomit, že toto se technická sekce a vlákno o Pádech hry, rozvíjet tu debatu kdo v čem má větší pravdu, ignoraci pohlaví, povědomosti jak kdo kde pracuje atd.atd.atd. sem nepatří, svůj názor jsi vyjádřil, jsi spokojený hráč který nemá s ničím problémy všchno ti skvěle funguje a vlastně si nemáš nač stěžovat, krom tedy faktu že si stěžuješ že tě otravuje, že si stěžujeme my, mno..tak nás nech naše stížnosti vyjádřit, bez toho aniž bys tu složitě a zbytečně vytahoval tisíc nesouvislých textů a je to ne ? :-))

  10. #40
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobré dopoledne. K lagům- ano, jsou teď větší, protože se přes Halloween přihlašuje více lidí. Dále, jak už někdo napsal, většina lidí chodí na internet 19-22 (graf českého internetu http://nix.cz/), kdy už prostě servery mají problém.

    Ke Golemům- někomu se mohlo stát, že příchod Golema zamkl zónu. Proto bylo v pátek rozhodnuto, že se přes víkend pozastaví. Dnes budu vědět víc+ taky vám napíšu, co a jak.

    A k chování v tomto vláknu- určitě jde diskutovat i bez urážek, tak se prosím oslovujte slušně, nerad bych tu promazával diskusi.

    BB_Kahsi

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.