Reply to Thread
Page 5 of 9 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 41 to 50 of 87

Thread: Nekončící pády hry

  1. #41

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    bohužel Kashi ty lagy a pády nejsou pouze v těch špičkových hodinách ono se to děje už od půl 8 ráno, víkend stál opravdu za to a že se přes halouíín přihlašuje víc lidí ? to chceš tvrdit, že ti lidi hrají jen přes eventy ? jinak vlastně nehrají nebo jak ? nebo jako že se zrovna na event zaregistrovali noví ? to snad ne :-)

    pokud to vezmu podle našeho cechu tak tam se přihlašují pořád stejně jak před eventem, co vidím lidi na globále jsou tam pořád ti samí jak před eventem a tak to bude i se zbytkme, to není tím, že se přes event přihlašuje víc lidí, ono je to tím, že máte to rezavé železo které prostě přídavky typu event nestíhá, čili že jak tu správně uvedl Nexal tak vlastně máme být rádi jak nám krásně zpříjemňujete tu hru, ale opak je tedy pravdou, kdyby to BB alespoň přiznalo což ?

    toto celé mi kapku hodně připomíná chování vedení jednoho cz torrent trackeru, kde se už xlet vybírají příspěvky na nové železo a ono to pořád jede na tom starém..no...jede...spíš těžce kulhá vypustila se spousta věcí aby to vůbec kulhalo a pokud se tam někdo moc ptá a moc remcá a nedej bože snad opravdu kritizuje vedení, tak se prostě blokne účet že ? není nic jednoduššího, kritiku zřejmě těžko každý nese ono to podle toho taky všude vypadá

    oč by bylo jednoduší prostě napsat, v CZ Vás hraje ještě moc málo na to abychom Vás pustili na něco lepšího mno a do té doby než splníte nějaký limit hráčů prostě pojedete na tom na čem jedete, protože jste si prostě na lepší ještě nevydělali, no a my si zanadáváme ale dostali jsme odpověď na férovku, jenže takhle spíš o ty hráče budete postupně zase přicházet, jasně zase někde vyletí reklama a další se zaregistrují budou básnit jak je to super hra, ano je pouze do okamžiku než začne být obtíží kvůli technice a tak to půjde pořád dokola :-)), vzniknout tu další vlákna a další a další a tak vlastně ze settlerů časem vznikne perpetum mobile

  2. #42

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak nám to Nexal nandala. Mohla bych udělat to samé, dát komentáře k jejím komentářům, ale to už by pak asi nikdo nikdy nezastavil. Navíc ja praktikuji úplně jinou filozofii. Určitě jsem ráda, že se ozval Kahsi a víme alespoň něco.

  3. #43

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    no ze se neda zastavit produkce na budovach uz mne taky pripada normalni.a to stim konem nebyla urzka ale pravda:-)

  4. #44

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    Na Vánoce dostane jako každý dárek totální nehratelnost. To už nebude mít cenu ani zapínat. Spustit event na podporu prodejnosti a zároveň tím přetížit server a zcela tak znehodnotit svůj produkt v očích zákazníků. Jednou každý z nás bude moci svým dětem studujícím ekonomii říkat, že u toho byl, když BB přepsali novodobou marketingovou strategii.

  5. #45

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Fakt je, že dnes ty hrůzy ve hře kulminují. Na co hráč sáhne, to ho odradí. Perfektně snad funguje jenom pokec sem tam přerušený vyhozením ze hry. A ze všeho nejlepší je, že při tom jak to v poslední době laguje, jako cechovní úkoly dostáváme jedno dobrodružství za druhým.
    Last edited by relax; 22.10.13 at 21:43. Reason: doplnění

  6. #46

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví

    Unhappy

    Ahoj dneska to taky dobre pada...clovek se prihlasi a do 2 minut to opet padne. Co se deje? Server zvykly na kazdotydenni procisteni je zaplneny a nebo se ve stejny cas prihlasuje x lidi. Tak jako na vanocni a hallow event?

  7. #47

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    tak mě to taky sype drsně na hromadu ... bud to dělá bordel jakože potřeba obnovit spojení na srver nebo vyhodí hlášku "server je zaneprázdněn zkuste to později" a nazdar do uvodní obrazovky ...
    jako přestante stahovat na serveru hambaté filmy a pusťte to normálně.

    a zase Klikněte prosím na OK a obnovte klienta

    Kashi přestaň chlastat ty "nápoje" a začni něco dělat.

  8. #48
    Bajaja2013
    Guest
    U mě také, když to naskočí,tak se max stihnu podívat jestli se vůbec něco udělalo a za chvilku pááád,obnovte klienta a repete. Takhle ten kalendář dnes nikdy neotevřu.Dva dny před koncem by to docela dost na....o,takže šup probrat z kocoviny a něco s tím udělejte......přeci jen už je půlka dne v prdelce a ne každý u toho sedí 24 hodin denně aby to 2 minuty před půlnocí otevřel

  9. #49

    Join Date
    May 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky mi to dnes padá. Jen co se snažím od půl 1 odpoledne přihlásit, vyhazuje mi to co dvě minuty hlášku, že server je zaneprázdněn. Nemohu ani postavit pole, napat někomu zprávu, nebo dát stavět vojáky, aniž by mě to vzápětí nevykoplo :/ Zkuste s tím trošku pohnout

  10. #50

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    udrzba vysla na spatne datum, chapu a doufam, ze to brzy napravi

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.