Reply to Thread
Page 3 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 87

Thread: Nekončící pády hry

  1. #21

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    o ježiš no tak včil jsi vpálila/vpálil ? mezi samé PC idoty, my nečistíme, neaktualizujeme, jedem na externích modemech 56 a naše sestava je atari, není tohle nastrčenec z BB ?

  2. #22

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    39
    Monde
    Kouzelnictví
    Inkotronka kolik jsi dostal jako sponzorský dar za tenhle ten příspěvek? Tohle napsat je jako všem tvrdit, na co potřebují k autu kola, že tobě jede i bez kol nebo bez motoru a do kopce.

  3. #23

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    kolik ti BB plati za to aby jsi lhal:-)

  4. #24

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Počínaje Haloweenem si můžete dávat HH třeba 5x denně, nekoupím už ani diamant a to sem tu už pěkných pát tisic nakoupil, takovýhle zmetek podporovat nebudu, dokud se to rapidně nezlepší

  5. #25

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Casiopea a minos117 úžasné a zároveň vtipné. O přesýpacích hodinách se mi už začíná i zdát. Normálně se bojím v noci usnout :-))

  6. #26
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Já bych řekl, že Inkotronka ani neví co lagy jsou. Nevím co za dělo a připojení bych musel mít abych mohl hrát tuhle hru bez lagů. Ale pro srovnání na stejném PC je jiná hra od BB taky online mnohem svižnější a to se tam staví mnohonásobně víc výrobních procesů. A taky mají eventy. Ale jak jsem psal my můžem jenom šoupat nožičkama v nejlepším případě někdo napíše tak to nehraj, což je jistě řešení problému.

  7. #27

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    tak nevím, nepadá mi to, nelaguje... jediné, co mě občas dost zaskočí je, že mi nejde otevřít okno skladu nebo budovy a musím do jiného prohlížeče... jo, a akorát včera se kdesi "ztratilo" pár bonusů, které mi nahazoval přítel

  8. #28
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    problem je ze vsichni logujou rano a vecer, mate logovat rovnomerne cely den a nebudou zadny problemy. tolik teorie. stezovat si ze majitel nekoupil trojnasobny vykon (cti hardware co cely rok stoji ladem a jednou za rok na akci se zacleni do vykonu pac je ho treba) je teda trochu mimo realitu. taky muzeme stavet dalnice s 10 pruhama aby nebyly kolony, ale jsem zvedavej kdo to zaplati, kdyz to bude 99% casu prazdny.

    jinak receno, co tu vlastne kritizujete ? ze hraje vic lidi nez obvykle a neco nestiha ?
    Last edited by Nexal; 20.10.13 at 16:02.

  9. #29

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    Proč sem vůbec píšou jedinci, kteří 99% času stráví "hraním globálu"? Laguje to naprosto každý večer a s každým eventem je to ještě horší. Podle tvojí logiky by vlastně stačil nějaký úplný předpotopní server, který hru utáhne ve 4 ráno, kde je online par lidí. Všechno ostatní je totiž přebytečná kapacita. Kapacita serveru by snad měla odpovídat maximální každodenní zátěži ve večerních hodinách, když už abstrahujeme od eventů...

  10. #30
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by VoziTheGreat View Post
    Kapacita serveru by snad měla odpovídat maximální každodenní zátěži ve večerních hodinách, když už abstrahujeme od eventů...
    Ty si do pusy nevidis. To je prave to co tu je. A jak uz ti psal Kahsi, loguje na event mnohonasobne vic lidi nez obvykle.

    Byly doby (cca pred pul rokem) kdy se mluvilo o upgradu, ale pak se zjistilo, ze kdyz se smazou multaci, klesnem na krasnych cca 70%. Podobna situace prisla s moznosti obchodovat diamanty. Dokud neprijde podobna akce typu "GamePark" pochybuju ze tenhle server nekdy onu hranici prekroci.

    A mimochodem, ta tvoje radoby urazka "kteří 99% času stráví "hraním globálu"" byla extra vtipna, pac vsichni co me znaji vi, ze na global-1 ze zasady nejsem.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.