Reply to Thread
Page 1 of 9 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 87

Thread: Nekončící pády hry

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví

    Nekončící pády hry

    s příchodem dnešního eventu již od rána přes celý den i večer horor snad každých 30 minut to spadne, nebo k tomu přijdu chci dát hledat nějaký důl a vyhodí mi to tabulku ve smyslu že v zoně nelze daný příkaz provést, Opera mi přestala fungovat úplně :-) v Chrome to pořád jen bimbá a ječí obnovte klienta, má někdo podobné problémy ? podotýkám že do dneška nebyl problém či-li to přímo souvisí s eventem či změnami která musely přijít s údržbou

  2. #2
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    No nato, že je po údržbě to laguje jak .... <=|

  3. #3

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    Co s tím má společného nějaká údržba? Nekompetentní tým nebo absolutní nezájem ze strany BB jakkoliv situaci řešit. Serverová kapacita je zcela nedostačující, lidi (platící zákazníci) se z toho jenom nervují a nikoho to nezajímá.... Dokáži si živě představit, že podobná situace by byla tolerována na německých serverech.

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Co to je dnes za fór? Hráči jsou dost dobře vytočení, protože to laguje tak, že úplně přestali hrát dobrodružství, rozehrané zastavili a čekají. Momentálně jsou dobrodružství s bloka zkrátka nehratelné. O nahazování bonusů ani nemá cenu se tu rozepisovat - kolikrát i na 10 pokusů, než se chytnou. A další a další překážky ve hře. Co mě při tom všem udivuje, je ten klid po pěšině ze strany BB.

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám stejný problém. V Chromu jeden pád za druhým s hláškou "Spojení se serverem selhalo...".

  6. #6
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den, včera večer hrálo mnohem víc hráčů, než je obvyklé, protože začal halloween. Proto se mohlo stát že hra lagovala.

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    To je ovšem okolnost, se kterou se má ze strany provozovatele počítat a být na ni připraven. Pokud by hra "jenom" lagovala, bylo by to ještě únosné. Ale pokud se člověk (a sleduju že nejsem sám) nemůže několik hodin vůbec přihlásit, je situace už na pováženou...

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Dobrý den, včera večer hrálo mnohem víc hráčů, než je obvyklé, protože začal halloween. Proto se mohlo stát že hra lagovala.
    Já mam zkušenost že evidentně to hraje denně mnohem víc hráčů tak mezi 18-22 hodinou protože v tuto dobu to vždy hodně laguje(například posílání geologů na několikrát, přiřazování armády v řádu minut, atd.). To mě přijde že serverová kapacita je výrazně nedostatečná.

  9. #9

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    Jako kdyby normálně ve večerních hodinách nebyla odezva i 5-10 sec. Hlavně poté, co byly zavedeny ty sběratelské předměty a lidi se navštěvují jako nikdy předtím na hledání těch bezcenných hloupostí a to kuličkové počítadlo už nestačí ty kvanta dat přenášet a obsluhovat požadavky klientů v nějaké rozumné době. Hraní během špičky už nemá s relaxem, zábavou nic společného a udělaní stejného množství věcí ve hře ještě sežere několikrát více času. V jakou dobu asi většina platících (pracujících) lidí hrává? Kolik potenciálních nových zákazníků takhle mizerná odezva serveru odradí od hraní? Takhle mizerná orientace na zákazníka mně v českých podmínkách ale nijak nepřekvapuje.

  10. #10

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Kahsi nic ve zlém ale to není jako že jenom včera, dnesk je to téměř to samé hra padá a padá to co tu píšou kluci o nahazování Irem nebo obecně bonusů je taky pravda, musela jsem překopat celý harmonogram bonusů protože to prostě večer nenahážu a 2 hodiny u toho sedět nebudu abych to neustále klikala dokola protože se to nechytá, nevím zda má vůbec význam tu něco psát myslím na forum jestli se naše připomínky dostávají vůbec dál, pokud ano považuji přístup BB k tomuto problému což je nedostatečná kapacita serverů za bezohledný, mimochodem v neděli se nedá hrát vůbec to ani nepouštíme adv a pokud, raději to necháme na pondělí ráno protože to je jen na průšvih :-)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.