Reply to Thread
Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9
Results 81 to 87 of 87

Thread: Nekončící pády hry

  1. #81

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Roderik View Post
    Už se zkouším do hry dostat nepřetržitě skoro dvě hodiny. Bez úspěchu. Nebýt toho, že jsem vůdce cechu a potřeboval jsem zrovna něco dořešit, tak se na to už dávno vykašlu.
    Zatím procházím zdejší Forum, ale dlouho mě to bavit nebude.

    P.S.: Jo, mimochodem ... je pátek večer. Jsem zvědav kdo to bude opravovat :-(((
    no kdo , přece nikdo. Německá podpora v pátek nedělá, a víkend? tss, to už vůbec ne. 24/7 podpora leda ve snu

  2. #82

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    V tom případě se urychleně stávám věřícím a jdu se modlit :-)

  3. #83
    svebo's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Czechia
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    výmluvy, že 25. 12. a 1. 1. byly středy, kdy jsou pravidelně údržby, mě nezajímají. o tom se vědělo dávno dopředu, takže jste to měli přesunout na jiné dny, aby se tohle nestalo. určitě také víte, že špička a tím pádem i vytíženost serverů je k večeru a večer, takže jste to měli nějak vyřešit. podle mě jste silně podcenili situaci a naštvali spoustu fanoušků a hráčů (včetně mě). ještě takhle párkrát a už to tu bude hrát jen hrstka šťastlivců, kteří tyto problémy s pády hry nemají... pěkný večer přeji...

  4. #84
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Údržby probíhají prakticky pořád, je technické omezení, kolik serverů (realmů) může být v údržbě najednou.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  5. #85

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Já patřím mezi ty "šťastlivce", kteří se do hry dostanou, ale když mě to ve hře udrží celých deset minut, málem otvírám šampus. Pak se doslechnu, že se někdo, někde od BB zmínil, že o problému ví. Přijde mi to dost zbabělé, aby se toto hráči zdovídali tím, že to budou dále nějak šířit mezi sebou, ale vlastně většina hráčů ani neví, jestli je to pravda. A to je účel hry, protože BB kašle na to, aby férově něco hráčům sdělili. Informace má být na úvodní stránce a formou omluvy. Kdepak. Je tam, že nám přejí vše nejlepší do nového roku.
    Last edited by relax; 06.01.14 at 00:46. Reason: opr.

  6. #86

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    zajímalo by mne co se vypíše po zadání tohoto přikazu do příkazového řádku, možná tam bude vidět tento problém.

    pathping thesettlersonline.cz -q 255 -p 20

  7. #87

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Kde je zminena kompenzace nebo aspon info o ni?

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.