Reply to Thread
Page 6 of 9 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 51 to 60 of 87

Thread: Nekončící pády hry

  1. #51

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    je to opravdu ubohost, nelze se dostat ani do dobrodruzstvi a když ano, tak na sesty pokus a to pak nelze ani priradit jednotky generalum

  2. #52

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Přeji krásný Nový rok ale takto je to opravdu smutné, do hry se nejde dostat a když tak jen na pár vteřin aspoň u mě a hned mě to vyhodí to nám ten rok začína dobře !!!!!!! Co s tím uděláte???
    Děkuji

  3. #53

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Alespoň by se mohli vyjádřit, jestli vědí čím to je a jestli s tím něco dělají :-D

  4. #54

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    Dnes približne od od obeda hra v približne 2 minútový intervaloch padá. Drží len pokiaľ po prihlásení nič nespravím a proste sa len pozerám. Nie som schopný nahádzať bonusy, dostať sa na dobro ani len poslať geológov a prieskumníkov. Je to proste nehrateľné.
    PS: čas na fóre je posunutý o jednu hodinu. Práve je 15:09 ale môj post má určite čas 16 niečo.

  5. #55

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    mno tak dneska teda dost drsný raději na nic neklikat bo jinak hned šup kopanec kamsi pošlu průzkumníka a pokud se vůbec odešle tak až tak za 5 minut nj 14 dní nebyla údržba a je to vidět katastrofa

  6. #56

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Dnes od obeda my hra dost casto pada. Je problem sa dostat na dobrodruzstvo, nahodit bonus, odoslat postu, v podstate urobit cokolvek. Da sa len pozerat na to ako to nejde.

  7. #57

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    tak vidim že nejsem sama kdo ma problemy a co když nestihnu dojet dobroddružstvi kdo mi nahradi použite suroviny rano to ještě šlo a odpoledne problem

  8. #58

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    No chytrej Káši vysypal že prý je moc lidi online tak nevím no že by novoroční předsevzetí lidí hrát settlers online ?

  9. #59

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    56
    Monde
    Kouzelnictví
    dopoledne to jelo v pohodě, ale odpoledne už to padá

  10. #60
    BIGVivak
    Guest
    Ahoj, jak vidím zde a zahlédl i na globále je asi nějaký problém ve hře než u mě na přiojení. Jinak děkuji za diamanaty, ikdyž doufám, že byly na přivítání v novém roce než za výpadky hry ;-)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.