Reply to Thread
Page 2 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 87

Thread: Nekončící pády hry

  1. #11
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky bych rád přispěl svou troškou do mlýna. Laguje to nejen včera (do cca 18 hodiny to jelo v poho), laguje to dneska a to že to z nějakého důvodu laguje v neděli to je obecně známé. Průšvih je, že to většinou opraví další údržba a ta je až v úterý. Možná by bylo fajne napsat co jste za celou tu dobu co se lagy řeší zjistili. Čím to je pomalou databází, železo, konektivita, špatně napsaný kód. Nebo za tu dobu nikdo neví v čem to je? Němcům to nelaguje? Osobně si myslím, že přidání serepetiček bylo sice fajne, ale ten počet zpráv, návštěv atp musí docela zatěžovat server a blblo to i před tím.

  2. #12

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    ooou ještě není ani 7 ráno a už to 4x řachlo to je fakt super, ještě to chvíli vydržím......

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Možná by to chtělo ještě jeden konkurenční server v naší malé republice. A klidně by mohl makat v Betě. Z mého pohledu to vychází na stejno.
    Last edited by relax; 18.10.13 at 09:10. Reason: doplnění textu

  4. #14

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    relax možná by to chtělo víc vřísklalů a ne jen 4-5 stále se opakujících nicků mám pocit že na tomto foru můžeš psát co je libo a stjně to nic nevyřeší a na Podporu když napíšeš tak ti přijde ten jejich obecnej canc a ím to vesměs taky skončí proč by se měli zabývat nějakým českým serverem stačí když sype ni ? a to jsem si prvního půl roku myslela že jsem našla konečně hru u které vydržím, bohužel s přístupem řešení problémů zřejmě nene a už jsem si nic nekoupila ani při posledním happy a to je u mě fakt na pováženou :-)

  5. #15
    princ_Krason
    Guest
    Šílené,přihlasím se a během chvilky,že relace vypršela a at se přihlásím znova. A takhle stále dokola ted už asi půl hodiny. To se toho moc nedá udělat když každou minutu boom a znova přihlásit. Opět vylepšení hry = problémy a nefunkčnost. Kde asi soudruzi dělají chybu co?

  6. #16
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Soudruzi neudělali to je záměr. Teď se jenom hledá zadávací dokumentace podle které je to takto vyrobené, aby se našel viník.

  7. #17

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobře nám tak, zavinili jsme si to vlastně sami, nemělo se nás tak hodně přihlásit do hry. S tím přece při spuštění halloweenu nemohl nikdo počítat. Koho by to napadlo? :-) :-) :-)

  8. #18

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    relax nj, ale když to tak vezmeš tak to není jen tady to je na více online hrách, proto asi možná pořád dělají nové a nové aby to kupení průserů rozmělnili

    jen tak mimochodem v 7:30 ráno už byly adv konkrétně krejčík nehratelné no..nebavím se o blocích to je vlastně prý taková chyba mimo plánovaný rámec ve hře, mno a do teď už to tak 7x spadlo DDDD a to je teprve sobota, co potom zítra to už bude asi tak od 4 od rána :-))

  9. #19
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak my můžem meditovat o čemkoliv, faktem je, že testy jsou očividně na nic, když se to pak nasadí chová se to děsivě. BB k tomu klasicky mlčí, protože by museli napsat něco jako .. no není to úplně ono, ale kdo by to čekal, že? :-) Nestresujte se křik na BB je ouplně zbytečný, protože oni s tím nic udělat nemůžou prostě seděj v kanclu (v týdnu) popíjej kafíčko a je jim blaze na zemi a naše problémy jsou jim stejně jako politikům vítekde.

  10. #20

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    lagy nemám a nikdy mi to nespadlo, udržujte si komp v čistote, poctive updatujte, mejte nejnovejsi aktualizace, chroeme mozila explorer, nikdy zadny problem,

    pc sestava high end.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.