Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Premium a odměny

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví

    Premium a odměny

    Ahoj mám smůlu jen já nebo je to běžné? Jakmile zapnu premium neexistuje abych dostal hrad a 90% odměn je ledek co se ptám lidí na tak mají stejnou zkušennost co ostatní?? Osobně jsem s premiem zkoncoval koupil jsem 3x + ty darované a pokaždé prostě pešek.

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    tak ono to není jen premium, přestala jsem krom krejčího jezdit většinu větších adventur jako BK, býk a podobně protože mě nabaví to odjet 15x a 15x dostat ledek, od doby co jsem si vycvičila průzkumníky místo žuly nosí ledek, v okamžiku jak jsem začala používat vědu na průzkumníky hledající dobra tak v nejdelším hledání buĎ nosí jen mapy nebo Veldty, Viktora a Vyhnance, řekla bych že s ohledem na náklady za jejich posílání je to katastrofa, už se tu o tom psalo několikrát, pořád se mele něco o náhodném výběru ale není normální aby jeden náhodně pořád dostával to nejhorší

    zajímalo by mě schéma té náhodnosti jak je to vlastně nastaveno kde co padne kdo co dostane podle čeho sse ta náhodnost počítá a bylo by celkem na čase tu slavnou náhodnost přepracovat, logicky za velké náklady ať už na výzkum nebo následně posílání průzkumníků hledat adv a potažmo taky náklady na výcvik army by člověk očekával něco slušného častěji a ne jednou za měsíc ze všeho odjetého v takovém intervalu mi totiž ta žula někdy padne, jinak zmiňovaný ledek případně exopolena či titan občas

    rozhodně vím o více lidech kterým padá jen ledek, jenže jak vidno jsou asi spokojení nikdo si nestěžuje, ledek jim stačí :-)

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Veldty, Viktora a Vyhnance - přesně už jich mám tolik, že jsem si dnes jednoho Viktora zapl, bohužel při pokusu načíst mapu čekám a čekám a čekám až to prostě vzdám, tykvová horečka se dost podepsala na serveru.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak to teda máte dost smůlu. Já v Premium dostával od každého něco, takže jsem byl spokojen.

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    No moji průzkumáci poslední dobou také nosí experimenty, veldty a viktory nějak překvapivě často...

  6. #6
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, prémium nijak neovlivňuje šanci na nalezení dobrodružství nebo druh odměn. Jenom zvětší odměny o 50% (+ty ostatní výhody).

  7. #7

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    to sice tvrdíš že ne, ale jak je potom možné že toho ledku se mi dostává ještě častěji než kdykoliv předtím, navíc v dvojnásobném množství díky prémia, je fakt výhra chytit na krejčovi skoro 4K ledku 5x po sobě

  8. #8

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    take jsem po zavedeni vylepseni pruzkumniku vedou pocitil snizeni poctu i kvalit nachazenych adventur.. myslim si ze uz je to celkem dlouho aby se dal tento zaver konstatovat..

    ale z adventur me pada priblizne to same jako drive.. ikdyz radeji jezdim adventury s 50% sanci na exo a 50% na zulu..
    Last edited by Reborn; 17.10.13 at 18:15.

  9. #9

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    no já docela vážně začínám uvažovat o tom že to co už jsem z vědy do průzkumu dala tak máznu a nechám je bez vědy a na celou slavnou vědu se vykašlu, místo aby to pomáhála tak to škodí tento týden jen mapy a veldti a experimenty, když už se konečně někdo zamyslí nad tím že tyto adventury téměř nikdo nejezdí čas od času na zpěstření ale přece nemůžou dělat 90% úrozkumu při nalezení to fakt není normální a já se tu nebavím o 1 průukumníkovi mám ji 15, tak si to laskavě spočítejte když je všechny pošlu na dlouhý hledání dobra a přitáhnout mi samé veldty nebo experimenty nebo vyhnance to je prostě katastrofa
    Last edited by Casiopea; 17.10.13 at 18:58.

  10. #10

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Earth
    Posts
    78
    Monde
    Kouzelnictví
    Casiopea U mě to samé, cca před 14 dny jsem hledače vyperkoval a od té doby nosí samé EE, RB, SdS nebo útržky.
    Už je to poměrně velký vzorek lidí, na to aby to byla pouhá náhoda.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.