Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14

Thread: Premium a odměny

  1. #11

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    ahojky mě padá také ledek docela často ,proto jsem přestal jezdit BK a DK a místo toho jezdím čarodějnice z močálu ,tam je jistota že žula padne hodně často a jsou na nich malé ztráty jednotek ,jezdím i vyhnance ,na kterých si cvičím bloky ,nejsou až tak těžké jak se o nich píše ,mají slušnou odměnu a poměrně dobré expy. Veldy ,experimenty a zrádci jsou nejhorší dobra ,které jsem kdy hrál.

  2. #12

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    S pruzkumníkama mam uplne to stejne. Dřív me nosili 4 pruzkumnici na středni hledani adventur alespon jednou tyden seveřarny nebo bk.. Bylo to opravdu kazdy tyden.... Ted povylešpeni zrychlení hledani Adventur me za celí mesic nebo jak to jede dlouho jeste nedonesli ani jednou seveřany ani BK... Ani na dlouhe hledaní nic... S premkem funguje vsechno v pořádku.

  3. #13

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Měl jsem zozjeté dobro a schválně jsem nechal doběhnout premko a voaláá žula, koupil jsem LS a žula. At si každý říká co chce ale pro mě je premko dobré jen na xp odměny jdou v době jeho používání do xxx. Šperkování průzkumníků je to samé, nevyšperkovaní toho nosí víc jak vyšperkovaný. To je prostě můj názor a zkušennost. Chceš xp zapni premium, ale s odměnama se rozluč.

  4. #14

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    je to prostě hodně velká haluz no ... já měl prémko jeden den a jel jsem asi 10 adv a padalo to různě( možná i více žuly;-) .. k těm průzkumákům mi příjde že to nosej nárazově ... vždy chvilku nosej samý adv(BK seveřany a pod) a pák třeba 3 týdny jen samý mapy a viktory ... asi taky náhoda... jinak měl jsem taky podezdření že po tom co jsem je vylepšil vědou je něco špatně, nosili jenom mapy... nějákou dobu to zase trvalo a ted během třech dnů 2x seveřany 2x bk a několik vyhnanců...
    Je to prostě podobné jako bylo dohadování se při čtyřech větrech, kddyž šel někdo piráty 15x a nepadla mu žula no a jinému stačilo jít je jednou ... ( bylo za úkol získat z nich žulu)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.