Reply to Thread
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 54

Thread: Dotazy k Halloweenu

  1. #1
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví

    Dotazy k Halloweenu

    Vážení osadnící,

    Padlo několik dotazů k Haloweenu. V tomto vláknu budou nejčastější a odpovědi na ně.
    • Jak často se objevuje Golem?
      Po zabití se Golem znovu objeví za 2 dny.
    • Jak můžu najít tykve na ostrově?
      Když se objeví sběratelské předměty na ostrově, ta je šance, že některé jsou nahrazeny tykvemi. Nemusí být ale třeba žádná tykev.


    Tento seznam se bude rozšiřovat.

    Hodně zábavy!
    BB_Kahsi

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den, mám následující problém: Koupila jsem si tři pole od každého typu, umístila je na mapu, teprve pak jsem zjistila, že je není možné stěhovat jako jiné budovy. Protože jsem ale jedno chtěla přesunout do výhodnější pozice, nechala jsem ho zbořit, s tím, že se mi buď vrátí do nabídky nebo jej budu moct znovu koupit u kupce za suroviny. Nestalo se ale ani jedno. V tuto chvíli mám tedy 3x pole I, 3x pole II a jen 2x pole III. U kupce mi u všech svítí, že jsem vyčerpala kapacitu. Zkoušela jsem relog, restart prohlížeče i celého PC, smazání cookies, nic nepomohlo. Je možné s tím ještě něco dělat?
    Děkuji
    Silvie

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    2 dny to jako ze kazdý golem se objeví jednou za dva dny?

  4. #4
    princ_Krason
    Guest
    U mě také,chtěl jsem si přesunout pole,ale nešly a tak jsem dvě (zrovna ty za žulu a exo) sbořil s tím,že se mi vrátí a bohužel. Je to sice jen má blbost,ale mohlo by teda jich být více k prodeji.

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    No já jsem počítala s tím, že za ně budu muset znovu zaplatit, ale nenapadlo mě, že by nešlo znovu do toho počtu 3 kusů od každého dokoupit ... vím, moje hloupost, ale mohlo to tam být někde napsáno. Stojí tam, že každý může mít max 3 pole každého typu, což já teď nemám, nikde není psáno, že si smí KOUPIT jen tři pole od každého. Tak mě napadá, co bude, až se pole vyčerpají, ty nejlepší budou pryč za 4 dny ... půjde je nějak doplnit, nebo koupit znovu?

  6. #6
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Nepůjde prostě počet je omezený na 3 kousky pole od každého stejně jako se dají koupit jenom 3x recyklačky. Hra si to tak určila proti tomu není co dodat.

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    taky mam jeden dotaz na konci helloween ty políčka když nebudou spotřebována zmizí nebo by mohli zůstat samohřejmně se zastavenou výrobou?

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    Ty pole tam zůstanou, dokud se nevyčerpají. A pak tam po nich zbude to samé, jako po obilných polích.

    Jo, a taky jsem si chytře to základní pole při stavbě zrušil kvůli překlepnutí a ani to se mi nevrátilo.

  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    jestly je to tak tak je to pro mě skvělí dvě ty pole bych si tam nechal jako hřbitov akort je zastavím těšně před vyčerpáním.

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Ale u sila, recyklačky a dalších limitovaných budov, když je zboříš, tak se přesunou do nabídky, ne? To se u mi s tím polem nestalo ...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.