Reply to Thread
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast
Results 41 to 50 of 54

Thread: Dotazy k Halloweenu

  1. #41

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobre odpoledne všem,
    mam takový dotaz, jíž 3x jsem zabil GOLEMA, ale nedostal jsem ani " špejli " jsou za to nějaké odměny?
    Dekuji za odpověď Olda

  2. #42
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobré odpoledne, odměna je za splnění úkolu 10,20,30... tykví.

  3. #43
    sarie
    Guest
    for Consuela:
    recyklačka lvl5 zbouráš a najdeš ve hvězdě ale na 1lvl. S polem které je téměř vytěžené? to by byla hezká vyjebávka :-) zbouráš pole s 1 dýní a ve hvězdě bude s celým obsahem.... to by jsi mohla farmit celý rok dýně....

  4. #44

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojte,
    tak nějak přemýšlím, jestli se bourání golema vyplatí. Při čtvrtém levelu, nebo jaký teď přijde dostaneme 40 dýní? No nevím, ale utratit na to pár tisíc mramoru, dost ticí pšenice a ještě víc tisíc vody je docela vysoká cena za pár dýní.

  5. #45
    sarie
    Guest
    to si musíš spočítat ty jestli je lepší sundat golema nebo sroviny proměnit na trhu za dýně..

  6. #46

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    no myslím, že 20tisíc pšenice za 60 dýní dáš úplně bez problémů

  7. #47
    voyager
    Guest
    Ahoj všem.Když se vy...kašlu na bourání golema,zmizí pak sám?

  8. #48

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak zase se to soudruhům z BB nepovedlo..tenhle event......kde dělají chybu?
    To je to samý, jako když někdo prodává párky...říká, jak jsou nejlepší a zdravý...ale maso tam není vůbec

  9. #49

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví

    Golem

    Tak opět ke Golemovi....jak může někoho napadnout ze za 60000 + 9000 + 120000 životů golema da jen 5o dýní???? Může mi na to někdo zodpovědně odpovědět? Dekuji Olda

  10. #50

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by olda280 View Post
    Tak opět ke Golemovi....jak může někoho napadnout ze za 60000 + 9000 + 120000 životů golema da jen 5o dýní???? Může mi na to někdo zodpovědně odpovědět? Dekuji Olda
    To je úmyslné oslabování hráčů...nic jiného

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.