Reply to Thread
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 54

Thread: Dotazy k Halloweenu

  1. #21

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    zdravím chci se zeptat, měla jsem tu druhého golema zničila sem ho no nedostala za to žádnou odměnu, ta bude vyplacená až na konci po zničení 11 golema? děkuji za odpovědi.

  2. #22

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by certiksk View Post
    zdravím chci se zeptat, měla jsem tu druhého golema zničila sem ho no nedostala za to žádnou odměnu, ta bude vyplacená až na konci po zničení 11 golema? děkuji za odpovědi.
    Ono to chvíli trvá,než se ti tykve připíšou,musíš čekat,než to server zpracuje...

    Jinak vše,včetně levelování golema a rozpisu potřebných surek a odměn jsem našel zde - http://www.settlersonlinewiki.eu/halloween-2/
    Last edited by Balkon; 18.10.13 at 14:20.

  3. #23

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    jeden člen v cechu má problém s golemem někdo mu ho asi killnul a úkol to nepříjmul splněné a podobně to je prý i u jiných hráčů takže to je bug který je potřeba vyřešit nebo to tak proste je udělané protože bych nechtěl být další na řade.

  4. #24

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Gildres View Post
    jeden člen v cechu má problém s golemem někdo mu ho asi killnul a úkol to nepříjmul splněné a podobně to je prý i u jiných hráčů takže to je bug který je potřeba vyřešit nebo to tak proste je udělané protože bych nechtěl být další na řade.
    Přesně,kolega taky přišel z práce,quest aktivní,potvora nikde.Už jsme se ptali tady,tak to spojím,kdyby někdo odpověděl... http://forum.thesettlersonline.cz/th...=9743#post9743

  5. #25

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Kolik se dá odnést dýní z těch dobrodružství?

  6. #26
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak mě na ML padlo 70 a na Býkovi 90 ale napadají vždy.

  7. #27

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky Vám to "univerzální" doplnění naleziště nefunguje na dýňová pole?

  8. #28

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    to je snad jasné myšlís ze by BB daly možnost doplnit políčka

  9. #29

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    hele a jak vám často objevují dýně jako sběr dekorace to mě použe první den 8 a od té doby ani 1.

  10. #30

    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Východní Čechy
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    zdravím,

    do kdy halloweenská soutěž bude trvat? tedy spíše by mě zajímalo, do kdy bude možné si za dýně nakupovat u kupce - abych zbytečně nekalkulovala a nešetřila a potom to bylo nakonec k ničemu...díky
    já si tady jen tak v klidu archeoložím

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.