Reply to Thread
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 54

Thread: Dotazy k Halloweenu

  1. #11
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Jako 2 dny po tom, co se server uráčí splnit ten úkol ? no to potěš...to s naším tempem máme do vánoc co dělat abysme sejmuli všech 5.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  2. #12

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    mne po zabiti Golem nespadol proste zmizol, ako ho mam zviazat ked je prec ?

  3. #13
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Nic se vázat nemusí. Příběh říkal, že uklouzne na kuličkách (první srdce), potom ho svážete lanem (druhé srdce) a nakonec se zabije= rozmočí vodou, třetí srdce.

  4. #14

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    dalnare pouze první golem je za serv ti ostatní budeš mít sám za sebe takže po sejmutí by se měl ten úkol dokončit okamžitě a mimochodem jich bude víc než 5 vlastně by jich mělo být 11 včetně toho prvního když se objevej 1 za 2 dny.

  5. #15
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Gilders nevím sice, kde bereš tu jistotu, ale měl bych takovou drobnou připomínku pokud jich je 11 a objevují se po dvou dnech od zničení je to 22 dní to už bude konec eventu ne? Ono to kdy event končí se člověk pravda dozví jinde než na CZ serveru (jestli jsem to přehlídl tak se omlouvám, ale četl jsem všechno co k tomu CZBB vydal a nikde nic).

  6. #16

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    29
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Zergous View Post
    Gilders nevím sice, kde bereš tu jistotu, ale měl bych takovou drobnou připomínku pokud jich je 11 a objevují se po dvou dnech od zničení je to 22 dní to už bude konec eventu ne? Ono to kdy event končí se člověk pravda dozví jinde než na CZ serveru (jestli jsem to přehlídl tak se omlouvám, ale četl jsem všechno co k tomu CZBB vydal a nikde nic).
    - prvá časť eventu končí 6.11. viz. http://forum.thesettlersonline.cz/th...informac%C3%AD
    - golem sa objaví každé dva dni viz. http://forum.thesettlersonline.cz/th...y-k-Halloweenu
    - tzn. golem by sa mal objaviť 11x
    Last edited by MaStr25; 17.10.13 at 21:24.

  7. #17

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    Je někde tabulka levelování golema - myslím nárůst počtu životů a odměna za zničení? Dále by mne zajímalo,na kterrrých adventurách se dají najít tykve,díky.

  8. #18

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    tykvě najdes na vlastním ostrově objevují se spolu se sběratelskými dekoracemy

  9. #19

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Gildres View Post
    tykvě najdes na vlastním ostrově objevují se spolu se sběratelskými dekoracemy
    Ano samozřejmě,ovšem podle diskuze na globalchatu se údajně dají najít i na některých konkrétních adventurách,tak jsem chtěl znát podrobnější info...

  10. #20
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    MaStr25 díky za info tenhle zápis jsem přehlédl. Ono by asi bylo lepší kdyby to bylo na homepage, protože lovit to na CZ ENG fóru které ani pořádně neumí vyhledávat je celkem opruz.

    Balkon padají i z dobra je to napsáno pod avatarem v okně události. Jsou to myslím Mateřská láska, Divoká Mařena, Hnízdo banditů, Divoký býk, Střelný prach, Překvapivý útok. Ale to že padají neznamená, že padnou.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.