Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Zadávání v kasárnách

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví

    Zadávání v kasárnách

    Myslím si, že by bylo perfektní, kdyby se dalo nastavit/změnit max. počet cvičených vojáků v kasárnách. Současných 25 najednou je vhodných možná tak během prvních levelů, nicméně všechny adventury jsou koncipovány na stovky (tisíce) vojáků. Nechápu tedy, proč se musí klikat po 25. Např. by se to mohlo změnit na 100 nebo neomezeně podle zdrojů jako v obchodní kanceláři.

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Za toto se přimlouvám.. to mě neskutečně štve

  3. #3
    sarie
    Guest
    někdy začínám dělat dobrodružství a nemám dostatek Rekrutů a počítám s tím že se mi dovyrábí... takže mi to moc neulehčí.
    volil bych variantu kdy si zdáme od 1-25 vojáků jako je ted, ale bylo by tam okénko které by říkalo kolikrát to chci zopakovat.

    př.: 25 v okénku 100
    do kasáren by se zadala výroba 100x po 25ti jednotek

  4. #4

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak toto podla mna vytaca kazdeho, kto presiel cez lvl 40, klikat 1k rekrutov po 25 kuskoch je na slak trafenie a hlavne pri tychto lagoch. Nehovorim o tom, ze to zatazuje server, miesto jedneho requestu na 1k R musi spracovat 40 requestov. Ad. Sarie, co ti brani naklikat si 25? Proste neobmedzeny posuvnik(obmedzeny zdrojmi a populaciou) a posunies si kam budes chciet. Das si spravi 900 a 100R. Pripadne ako v obchode, okienko kde napisem pocet, kolko chcem vyrobit. Naco to komplikovat dalsim cislo s opakovackami po 25ks?

  5. #5

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    Tohle neni jen o kasarnach ale i o zasobačce a vyroba nalezišt.. Nevim proč mam vyrabet krmeni po 2500 když by to šlo třeba rovnou po 15k..

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    jednoduše proto protože tam tam máš ten klik za dia, proto to podle mě měnit nebudou, jde přece o prachy ne ? :-)) 25 rekrutů pokud bys je potřeboval rychle tě vyjde na 50dia, to si někdo kliknout může, ale představ si neomezený posuvník kolik by ti tam při 1K naskočilo, to už nikdo nedá oni přemýšlí jinak než my

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    S těmi diamanty bych to bral jako argument, ale podívejte se např. kolik stojí diamantů obyčejný upgrade budovy - nikdo to asi nikdy nekoupil (možná omylem), takže nevidím důvod, proč by se nemohly "nesmyslně" generovat poplatky v diamantech i za výcvik. Při nastavené ceně diamantů si tyto služby stejně koupí možná jedno promile hráčů a to jsem to asi přehnal. (přehodnotit cenu některých služeb za diamanty měli již hodně dávno a vydělali by na tom mnohem víc, než čekat, kdo se uklikne). Jediný problém vidím ve zrušení již probíhajícího výcviku (dejme tomu 1k rekrutů), z toho důvodu bych navrhoval možnost nastavit si ty "dávky" třeba po 100 nebo 200. I když to, že si nemůžu zrušit výcvik by mě štvalo podstatně méně, než to, že musím naklikat 2k rekrutů po 25 ... už jenom když si to říkám, mě chytá křeč do ruky :-D

  8. #8

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    no mě to nevysvětluj jezdím krejčíky takže vím co je to rekrut a moje zápěstí od dob eventů jako klikačka na vodu a podobně je už totálně vyřazené z provozu, jen popisuji jejich myšlení, to je to stejné jako nezmění výrobu knih a nebo bonusů z nalezených předmětů a podobně s každou novou věcí už automaticky chodí přednastavené klik za dia :-) takže proto soudím, že není v jejich zájmu to měnit, to co chceme my hráči je jmi někde, viz poslední změny které chystají jako banka cechu bourání skal a podobně zajímalo by mě kdo by od nás navrhoval takovou ptákovinu, pokud by to mělo být na férovku měli by vypsat nějaké hlasování něco podobného jako bylo v případě obchodů cechu a dát řekněme 10 návrhů se sesbíraných nápadů a potom by se teprve vidělo k čemu se nejvíc hráči kloní, rádoby oznámit, že změna se děje na základě nějakého výzkumu požadavků hráčů to může říct každý :-)

  9. #9
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    pripravuje se neco ve stylu vyroby lidi z chleba - prave proto aby se nemuselo stavet porad po 25 max

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Casiopea - snažím se to vysvětlit komukoliv, spíše jsem využil tvůj podnět k reakci, většinou nejsem příznivcem psaní do fóra, které nikdo nebere moc vážně ale řekl jsem si, že přece není možné, aby toto nikomu nevadilo, je to zdaleka nejotravnější věc, kterou musí hráč u této hry snášet (výroba bonusů a doplnění není až takové zlo, i když bych to najednou upravil také). Kdyby tato funkce byla k zakoupení za diamanty nebo cechovní mince nebo kdo ví co, myslím, že si ji snad každý koupí ... já tedy určitě. Snad si toho tématu zde nějaký admin všimne a posune to dál .

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.