Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15

Thread: Zadávání v kasárnách

  1. #11

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    jsi optimista to se mi líbí :-) za posledních 14 dnů jsem se překonala v psaní příspěvků protože už mě ten přístup k problémům mírně řečeno točí a je dobře pokud se začne ozývat víc lidí i když mám pocit že to stejně houby změní :-)

  2. #12

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Já bych byl klidně i pro výrobu do 1000ks jednotek najednou. Je to po 25ks HRÓÓÓZNĚ OTRAVNÝ !!! Ještě bych doplnil tento návrch o jednu další vychytávku a to, když generál musí útočit na vzdálenější tábor, aby ho odchytnul zamýšlený tabor před ním, aby jsme se vyhnuly ostatním okolním táborům, JENOMŽE díky velkým LAGŮM nestihne generál po útoku ustoupit a nakonec zaútočí i na ten vzdálenější tábor, který nebyl skutečným cílem útoku a příjdeme kolikrát o HODNĚ cenné jednotky !!! Návrch je takový, že pokuď má generál na jeden zátah útoku útočit na více jak jeden tábor, tak po dobití prvního tábora by měl vypadnout dotaz, jestli pokračovat v útoku dál, nebo se stáhnou zpět !!!

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Téma - Nápady o nových věcech nebo změnách je velmi prospěšné vlákno, nicméně pouze za předpokladu, že se jím zabývá i vývoj Settlers online v BB. Bylo by určitě vhodné ke každému nápadu/vláknu mít vyjádření odpovědných lidí z BB (alespoň moderátorů), abychom alespoň trochu získali přehled, jestli to k něčemu vůbec je anebo si tady povídají hráči mezi sebou o "svých" skvělých nápadech, ale vývojáři z BB mají nápady mnohem lepší a těmito se nemíní zdržovat (protože takto to na mě působí v současném stavu) ...

  4. #14

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Škoda že se nikdo z vývoje neobtěžuje sdělit názor na tuto žádost/zlepšení. Při zadání výroby např. 3000 jednotek je to neskutečný opruz, který mě odrzuje od hry. Jinak s tím ukliknutím a zakoupením výcviku za DIA mám zkušennost, a musím říct že vcelku dobrou. Stalo se mi to 2x za sebou, napsal jsem na podporu, DIA jsem dostal zpět sice asi "jen" 75%, ale s ohledem na to, že byla chyba na mé straně, to pro mě byl uspokojivý výsledek.

  5. #15

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Půl roku a žádná reakce LOL , údajně se na anglickém fóru objevil náznak, že by se to mohlo brzo změnit. Ruku na srdce BB, tahle hra není až tak výjimečně propracovaná, že by takovéto požadavky nešly schválit, provést a řešit rychleji než v řádu let. Kvůli tomu zadávání jsem přestal hrát a jenom se loguju každý den a čekám, že se něco změní. Popravdě se divím, že takový systém vůbec šel do ostré verze hry, když dobrodružství byly plánovány na podstatně více vojáků, než se teď běhají. Netuším čím to je, Němci jsou většinou puntičkáři...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.