Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14

Thread: nefunkční buf na knihovně?

  1. #11

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak teď na to koukám a už hodně dní se mi vyrábí střední kniha. Ale dal jsem jí dělat před cca 5 dny. Ale 7 dní vylepšuji hlavní budovu a jako hlupák před vylepšením jsem dal vyrábět lidovou pranostiku, která se zasekla a čeká až bude budova vylepšena. Takže na této chybě asi něco bude. Ale nebude to chyba hned od začátku, ale asi cca před těmi pěti dny kdy byl nějaký update. Protože dva dny jsem normálně dělal knihy i se zaseknutou pranostikou ...

  2. #12

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak když všichni píšou, taky přidám zkušenost. Před týdnem mi také výroba knihy vázla. Po 2 dnech na počitadlu uběhlo jen asi 5-10 hodin. Údržbou se to ale spravilo. Ale nějaký šotek v tom knihařství asi bude.

  3. #13

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj všichni mám stejný problém...kniha se vyrabí dlouho, jak už tu někdo psal, pokud vyrábíte bonus v domě starosty tak se to sekne. Nevim proc, uvidíme co napíše podpora :-)

  4. #14

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    vybrat bonusy které leží u starosty to zatím tento problém taky řeší :-)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.