Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: nefunkční buf na knihovně?

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví

    nefunkční buf na knihovně?

    dobré ránko,


    v sobotu jsem ráno kolem 830(tuším) dával vyrobit střední knížku-svazek (14h 24min tuším) a dal jsme klasiky na to buf-lepidlo. takže 7h12minut a měl jsem mít vyrobený svazek.
    tak jsem si to spočítal, že kolem 16 30minuty když přijdu, budu mít vyrobeno a dám další. ale když jsem se odpoledne připojil, stále mi tam zbývalo kolem 5hodin 30 minut !!!!!!
    ale buf se odečetl správně.
    tak jsem se připojil večer kolem 1930minut a co nevidím - stále není kniha vyrobena, buf běží a zbývá několik hodin.
    tak jsem se na to vyprd a šel pryč.
    ráno v neděli se připojím a co nevidím - svazek se stále vyrábí, buf je pryč a stále nic nemám

    stalo se to i někomu jinému?

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    popravde se mi spise stalo ze jsem dal vyrabet knizku a po dni jsem zjistil ze se zadna knizka nevyrabi.. lepidla vzhledem k neexistenci fronty nevidim duvod pouzivat..

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Earth
    Posts
    78
    Monde
    Kouzelnictví
    Dal jsem vyrobit kodex, poté co se vyrobil jsem si jej vyzvedl, no přesto nikde není. Jednoduše se vypařil jako naděje, že tato hra se posune k lepší hratelnosti a vývojáři místo přidávání pitomostí opraví vážné chyby.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    v knihařství se mně již druhý den tvoří rukopis. Měl být ráno a zobrazilo se mně 9h10min teď mám ještě 7h50min. kde dělám chybu?

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    ob 13 hodin - knihařství ukazuje dalších 15 h k práci.......

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Earth
    Posts
    78
    Monde
    Kouzelnictví
    A proč to píšeš sem, tady s tím NIKDO nic neudělá, musíš to nahlásit na support. GL a pevné nervy.

  7. #7

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravim,mam taky problem s kniharstvim....Uz asi 5 dni mi to dela jeden svazek :-(
    Zkusim sem kniharstvi zbourat a postavit znova,jenze ted uz mi nejde ani postavit....Bylo by fajn,aby s tim nekdo neco udelal.

  8. #8
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den, prosím, napište na podporu : http://www.thesettlersonline.cz/cs/n...4%9Bda-podpora

  9. #9

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, nejsi sam, komu se to stalo, misto, aby cas se odecital, tak se pricita... Vcera jsem dal delat svazek plus buff, melo to byt odpoledne, dnes rano zbyvalo 7 hodin, odpoledne 15 hodin, ted zbyva 18 hodin do konce DDDDD

  10. #10

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak pozor! Měl jsem ten samý problém 3 dny a pak jsem zjistil, že mám nevybraný vyrobený bonus na pole u starosty. Když jsem ho vybral, tak se počítadlo času na výrobu knihy přestalo resetovat a normálně se to dodělalo.
    Takže všem doporučuju se podívat, jestli nemáte to samé!

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.