Closed Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: "Chyba" při přihlačování

  1. #1
    Adam3210's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    "Chyba" při přihlačování

    Vždy když se přihlašuji tak naskočí následující chyba:

    Chyba
    Došlo k obecné chybě. Opětovně načtěte stránku a zkuste to znovu.

    Poté co ji odkliknu tlačítkem "OK" zmizí a teprve poté jsem přihlášen, ale často se stane že přihlášen nejsem a musím znovu vpisovat heslo, po potvrzení opět naskočí výše uvedená chyba. (používám prohlížeč google chrome a mám zaškrtnuté políčko zapamatovat přihlašovací jméno)

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    help

    ahoj, potřebuji pomoc, když mi hra načítá tak se to vždycky sekne. co s tim??

  3. #3
    ARCHiARiAN's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Zkus aktualizovat Flash v prohlížeči a stejně tak vymaž mezipaměť v prohlížeči. Používáš-li AdBlock tak deaktivuj. Taky to někdy s ním umí zlobit. Případně zkus jiný prohlížeč.

  4. #4
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    "Chyba" při přihlačování

    Vždy když se přihlašuji tak naskočí následující chyba:

    Chyba
    Došlo k obecné chybě. Opětovně načtěte stránku a zkuste to znovu.

    Poté co ji odkliknu tlačítkem "OK" zmizí a teprve poté jsem přihlášen, ale často se stane že přihlášen nejsem a musím znovu vpisovat heslo, po potvrzení opět naskočí výše uvedená chyba. (používám prohlížeč google chrome a mám zaškrtnuté políčko zapamatovat přihlašovací jméno)
    Stále máš tento problém?
    Last edited by MOD_Gryphem; 22.01.13 at 18:43.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.