Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 38 of 38

Thread: Nejde sa pripojiť do hry

  1. #31

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    nejde se prihlasit to uz je za tyden po treti hruza

  2. #32
    sarie
    Guest
    je nový rok, 3.týden bez údržby.... naskočí mi okno tip dne a že se mapa načítá, ale je to i po 5ti minutách.... potýkám se stím od 3.1.2014 cca 17hodin... cookies a další jsem smazal... poprosil jsem o log kamaráda a po vyzkoušení jsem se na něj logl úspěšně ale na sebe vůbec. Tímto vím že chyby není u mě!!

    co na to týme BB-???

    PS: člověk do toho strčil pár korun ale potomhle.... už ani halíř.... hra mě baví tak doufám že se to brzy vyřeší... nerad bych z naštvání smazal účet a skončil

  3. #33
    Bajaja2013
    Guest
    Nepomáhá vůbec nic. Ráno to šlo,odpoledne chvíli také a někdy kolem 18. hodiny se už nešlo přihlásit,jen načítání a načítání a pořád nic.

  4. #34

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    52
    Monde
    Kouzelnictví
    Jo,to same,mazani cookis ani mezipameti nepomaha,jiny prohlizec taky ne,takze chyba neni u nas,tudiz mame narok na odskodneni od BB,od Noveho roku je to hruza,kazdej den lagy,odpoledne me to 9x spadlo,pak uz jsem to vzdal.

  5. #35
    sarie
    Guest
    22:45 a konečně logl, ikdyž budovu i po 5ti refresh nelze rozkliknout aspn se do hry dostanu a naházím koše, obnovím doly i nabídky na trhu .-))

    3.01_23:08 EDIT: už se podívám i do budov. žeby už to šlo?? adventuru zkoušet radši ještě nebudu dle ohlasu okolí...
    4.01._0:51 EDIT: tak už se jde přihlásit a hrát... dokonce to načítá rychlejc než normálně...
    Last edited by sarie; 04.01.14 at 00:53.

  6. #36

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    stale of line

  7. #37

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    43
    Monde
    Kouzelnictví
    Docela by me zajimalo, co presne s tim nakonec udelali. Potom, co se slo prihlasit po 23:00 jsem doplnil naleziste pro rybare/lovce a taky zastavil produkci zlata. Dneska rano koukam jako blazen, ze tavirny zlata a mincovny bezi. Doplnena naleziste jsou zpet na puvodnim stavu. Prijde mi jako by se vse restartovalo od stavu prvniho vypadku z 18:30.

  8. #38

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Ráno jsem se přihlásila, ale teď v 12:20 mi to píše "V dané zóně byla nalezena chyba, zkuste to prosím znovu".

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.