Reply to Thread
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 31 to 40 of 54

Thread: sběratelské předměty

  1. #31

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    je to nahodne stejne jako se zulou nekdo ji ma casto jiny skoro vubec

  2. #32

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    myslim, ze by bylo fajn, kdyby se udelal nejaky kombinacni predmet, ktery bz se delal jen z bylinek, strasaku a kotliku, nebo treba jen z kotliku... nemusel by treba byt ani extra silny. Protoze kotliku z dobrodruzstvi mam spoustu a nejsou mi k nicemu.

  3. #33

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Voidbringer - no tak je prodej, v čem je problém ?

  4. #34

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Dost pochybuji, že je někdo koupí, neboť mám obdobný problém.

  5. #35

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    nevíte prosím jak je to se sběratelskými předměty na dobrodružstvích? Hrála jsem 3 dobra a ani na jednom jsem nic neměla... Děkuji.

  6. #36

    Join Date
    May 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky by mě zajímalo, jak je to s předměty na dobrodružstvích, protože úkol na sbírání se mi taky sám od sebe nezobrazil. Zvláštní je, že když jdu dobro pro dva, tak ten úkol nemám, pak se přidá druhý hráč a jemu se ten úkol zobrazí a jím najité předměty se mi zapíšou a následně i zobrazí hotový úkol (jak to je mezi tím, jestli mi naskočí úkol i v průběhu nevím, to se mi nepodařilo vykoumat)... ale tohle se mi stalo už podruhé. Naopak ještě ne.

  7. #37

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Už jsem udělal přes 40 dobrodružství a někde kotle nejsou ale ve většině případů tam jsou a někdy dokonce 2. až 3. naleziště. V průměru se mi zdá že máš šanci na 1 kotel na dobrodružství. Nalezených kotlů potom bylo kolem 100 ale nejsem si přesně jistej.
    Last edited by HansFraj; 08.10.13 at 16:32.

  8. #38

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Tiež sa pridám k tým, ktorí vyjadrili problémy pri zbieraní predmetov. Ostrov mám takmer plne zastavaný, zalesnený a nájsť tam nejaké drobné predmety je naozaj náročné na oči a čas. Taká hra ma prestáva baviť, ak sa to nezmení, tak tie úlohy týkajúce sa zbierania predmetov budem jednoducho ignorovať. Aspoň keby bol uvedený počet podľa druhu, napr. 3xbylinky, 5xstrašák do zelí apod.

  9. #39

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    Páni vývojáři by tuto hru měli trochu urychlit....většinou to hrají lidé kteří většinou pracují, nebo studují...a časem se na to vykašlou...bo hledat nějaké zatracené strašáky hodinu...no kde to jsme. Tuhle hru jsem začal hrát proto že to nezabere moc času. Stačí se na to podívat ráno a pak večer. A neustálé stavění studní a polí...měla by se zvýšit produktivita sil a vodních mlýnů a předměty na mapě by mohli udělat výraznější...už teď funguje nějaký "náhodný" generátor na počet předmětů. Já když nemůžu najít ten poslední předmět, tak na něj kašlu a nehledám ho.
    Prostě chci zjednodušení hry...navíc když neustále slibují PvP...to zase bude více času v p.....zadnici. Tak to už tu máme Travian, který sežral neskutečné množství času. Tahle hra musí být o zábavě a pohodě, komunikaci mezi lidmi v cechu (což mi připomína více cechovních úkolů třeba na celý týden, ať se může zapojit více lidí).

  10. #40
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    navíc když neustále slibují PvP
    Taky slibují, že domovský ostrov bude nedotutelný. Sběratelské předměty můžeš a nemusíš hledat. Je pravda, že nic z toho není pro hru nezbytně nutné. Jinak ale musím souhlasit.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.