Reply to Thread
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 54

Thread: sběratelské předměty

  1. #21

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě se to líbí, je to zajímavé spestření a ty bonusy stojí za to. Je fajn, že předměty nemizí a tak když nemám čas, tak nehledám a nechám to na jiný den, kdy k tomu přibudou další. Zároveň se mi líbí ten úkol ohledně hledání, jelikož aspoň člověk ví, že něco nepřehlédl. Že to je hůře vidět? Proto se to hledá, kdyby ty předměty byly velké, tak se najdou hned. Pokud něco nemůžete najít, tak at vám pomůže cech? Předměty vidí návštěva na ostrově, tak vám může někdo pomoci. Zároveň jedna rada. Pokud nemůžete předmět najít, je většinou těsně u budovy, tak koukejte po budovách a rychleji najdete.

  2. #22

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    19
    Monde
    Kouzelnictví
    Přidávám se ke kritice této mechaniky. Bonusy jsou dobré, ale z toho hledání strašně bolí oči. A na zastavěném ostrově je to fakt peklo. Člověk si musí vybrat, jestli splnit úkol, nebo si zachovat zrak. Volím zrak a vývojářům dávám palec dolů.
    Last edited by Warlord_Settler; 03.10.13 at 22:33.

  3. #23

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Moor nesouhlasim ze pokud nemuzu najit ze je to u budovy. Kolikrat se stane, ze je to na mistech, kde ani kdyz bys koukal na to misto pul dne, tak tam ten objekt proste neuvidis. Strasak za stromem, bylinky za skalou a pod

  4. #24

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Píši většinou!

  5. #25

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Chtělo by to nějaký grafický mód, který vypne všechny budovy na ostrově, aby hledání měli všichni stejně náročné (jako o velikonocích nebo na balónkových ostrovech). Bohužel na všechno aspoň trochu užitečné je potřeba vozík, a ten jsem ještě nenašel ani jeden...

  6. #26

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    a v těch patnících ještě ke v šemu bývají strašáci, určitě by pomohlo odstranění a určitě by při hledání pomohlo i to kdyby ten předmět měl jinou vlaječku než modrou třeba červenou, byla by větší šance při projíždění ostrova tu věc najít, zatím se mi od spuštění podařilo pouze jednou najít všechny předměty je to fakt na zkažení očí takže co najdu najdu, zbytek neřeším :-)

  7. #27

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám takový nápad, když hledám u přátel, tak někdy to vysvětlování kde jsem to našel je na dlouho....jestli by se nemohlo to místo označit....hodně by se to ulehčilo

  8. #28

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    52
    Monde
    Kouzelnictví
    Mam na ostrove asi 600 budov celkem,hledani je vec nemozna,asi vyvojari maji pustenou hru na 1 lvl,ja kdyz najdu pulku predmetu,tak jsem rad,a to jedu tak 15 minut,pak me pali oci,to je naprostej nesmysl,je to schovany za stromy,budovami.Tady by pomohlo jen kontrastni barevne oznaceni.

  9. #29

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Skoro mi přijde, že celá pointa sběratelských předmětů je v tom tlačítku "dokoupit zbývající suroviny za diamanty" - člověk je frustrován tím, že má vše kromě poslední suroviny, tak si holt ty vozíky zaplatí.

  10. #30

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Nevíte, jak často se objevuje úkol v dobrodružství na hledání bronzového kotlíku? Je to jednou denně, nebo náhodně. Zatím jsem teda měl ten úkol ze tří denně dělaných dobrodružství vždy jen v tom prvním ráno, pak už ne, ale někteří hráči psali, že to mají snad v každém dobrodružství.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.