Reply to Thread
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 54

Thread: sběratelské předměty

  1. #11

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    udaje z testovaciho serveru(deni zbirani predmetu):
    herby: 284
    strasaci: 247
    vozik s jidlem: 37
    kotlik: 32
    vlajka: 20
    bronzovy kotlik je z adventur ten ma velky zdroje mozne

    zajimave ale neuzitecny ten bronzovy kotlik a dost silny nepomer vypadavanych predmetu.. jedine co z toho kloudne dovedu udelat je doplneni obili ktere je bezcenne..
    jinak zajimave zpestreni

  2. #12

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    V popisu Lidové pranostiky je psáno že přidá 600 jednotek na pole. Pranostiku jsem vyrobil, dal na pole a přidalo mi to jen 200.
    Opravte si to...

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    mě se stalo to samé ale jinak se my to libí zvlášť ten předmět na zvýšení produkci obyvatel a taky ten lektvar a i když je na něj potřeba ten bron kotel tak v tom nevidím moc problém na dobr aktivní hráč chodí dost.

  4. #14

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj len tie predmety su moc male to je škoda moc tažko sa hladaju človek si može oči pokaziť pokedy všetky najde .. horšie to je pre starších ludý ..
    ale inač dobrý napad

  5. #15

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojte,
    jelikož navštěvuji test-server, vyzkoušel jsem si tuto novinku již dříve a bohužel po včerejší aplikaci do hry se naplnili mé obavy během testování.
    Začátkem testování se předměty hledali celkem dobře,ovšem do doby,než jsem,, jen" částečně zastavěl ostrov...a jsme u jádra problému... :-( .
    Shrnul bych své poznatky s trochou nadsázky asi tak to :

    1) čím více se staráte o svůj ostrov,tím hůře se bude úkol s hledáním předmětů plnit

    Bohužel,nevím byl-li to záměr tvůrců hry ztížit hráčům s vyšším lvl ten to úkol,ale kdo má již vybalancovanou ekonomiku (zalesněno-žádné planiny,pole úrodné,zastavěno, atd..) stráví více času hledáním předmětů,než hrou takovou (hra dobrodružství,plnění denních úkolů..atd)..
    ...možná by sbírání předmětů na domovském ostrově mělo být do 16lvl a ne od 16lvl ? ,-)

    2) jen pro ,,zatím" zdravé oči - tedy pro hráče pod cca 30let ?

    Opět bohužel - patřím mezi ty starší hráče,ostatně jako 98% našeho cechu (2% jsou rodinný příslušníci hráčů), osobní zážitek z včerejšího hledání předmětů = do včera jsem brýle nenosil ,-)
    Samozřejmě ti ,,chytřejší" budou namítat že se úkol plnit nemusí...a mají pravdu ! ...nemusel bych dnes k očnímu ,-) ...ale je to hra,když se člověk nebude snažit plnit zadané úkoly,nemusí to hrát vůbec,ne ?
    ...možná by nebylo od věci upozornění že plnění některých úkolů může poškodit zrak,aby nebylo u soudů za spamováno ? ,-)

    Závěrem bych tedy konstatoval,že myšlenka na výrobu různých bonusů je určitě dobrá a vítaná,leč technické řešení pro zastavěný ostrov není bohužel nejpovedenější :-(
    ...možná by pomohlo alespoň nějaké podbarvení nacházených předmětů při přejezdu kurzorem nad předmětem a větší záběr ikonky předmětu,tak to odpovídá každá budova svým názvem a v zastavěné části je skoro nemožné předmět najít i po přiblížení..
    ..popřípadě řešit stejně jako u velikonoční události dobrodružstvím ?
    ..nebo přemístit vše do dobrodružství ke kotlíkům,alespoň by nudná část dobrodružství,kdy se čeká na čím dál tím delší návrat generála z boje,byla něčím vyplněna?,-)

  6. #16

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám ostrov zastavěný a zalesněný... a tento typ úkolů mne vyloženě odpuzuje. Kdyby se dal splnit během deseti minut.. ale výrat v detailní obrazovce půl hodiny a stále nemoct najít čtyři schované předměty je na nic a to opakovat každý den?
    Myslím, že autoři tohle nezvládli...
    A takováhle nevylepšení vedou k tomu, že hry postupně upadají...

  7. #17

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    já sesbírám, co vidím na první pohled, zbytek nehledám ... to je cca 50% úspěšnost. přijde mi to jako dobrej doplněk, kdo chce hledat všechno, může, kdo tím nechce ztrácet čas, sem tam něco náhodou najde = pro každýho je v tom něco :-)

  8. #18

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    je pravda, že třeba na notebooku s normálním rozlišením a uhlopříčkous e to hledá dost blbě, ostrov je dost zastavěný ( teda krosmě s9, který si stále šetřím), ale i když cca vím jak vypadjaí, hledání zabere 8 minut cca prvních 8 kusů, zybtek se objevuje až po čase, takže to celkem trvá třeba i hodinu čistého času.

    a moc zoom nepomáhá - doma mám 28" monitor a na maximální přiblíženísice si užívám krásné grafiky, ale v hledání praporů a strašáků to nepomůže. bylinky jsou vidět krásně. ale kotlíky a vozíky newím - nějak se mi nezobrazují.

  9. #19

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Uplne s Tebou suhlasim, ostrov mam dost zastavany, dokonca som pozastavil sadenie stromov - vyrubal som si skoro cely ostrov a ani to mi nepomohlo, stale mi chyba najst nejake predmety
    Toto sa im moc nepodarilo ...

  10. #20

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    Nešlo by odstranit ty patníky rozdělující ostrov na sektory? Když už má člověk obsazenej celej ostrov, tak ztrácejí smysl, ne? A v tuhle chvíli navíc zbytečně odvádějí pozornost při hledání předmětů. Jestli se to probíralo na nějakým jiným vlákně, tak sorry.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.