Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Jak splnit úkol?

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví

    Jak splnit úkol?

    Ahoj.Prosím poradí mi někdo s úkolem Generál byl zabit.Když jsem poslala generála útočit tak padl serv a nešlo se přihlásit několik hodin.Po přihlášení jsem měla úkol Generál byl zabit.Generál byl už zdravý a úkol nesplněn.Co mám dělat?Děkuji za odpověď

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    poslat ho znova??

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    přesněji poslat jej znova na smrt, nebo prostě pokračovat ve hře a až ti znova umře úkol dokončit
    a osobně myslím, že ti umře ještě několikrát

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Poslala jsem ho a umřel,ale nemám ho čím uzdravit jak se tam píše.

  5. #5
    Kubrtus's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Měla by jsi mít kartu ve hvězdě - Lékárnička.
    Je na ní generál s lékárničkou. Klidně ji použij,odměnou je zase lékárnička.
    Použiješ ji tak,že ji vybereš z hvězdy a položíš na tábor poraženého generála.
    Last edited by Kubrtus; 10.12.12 at 03:39.

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Lékarničku jsem nedostala proto nevím jak ten úkol udělat

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Já mám taky dotaz,plnil jsem úkol ani ryba ani rak,při plnění dílčího úkolu nezapomínejte jsem díky nedostatku surovin na postavení potřebných budov u tohoto úkolu zůstal moc dlouho a díky bojům poskočil o dvě úrovně výš,teď nemůžu dokončit úkol Klobásová pyramida,protože jsem úroveň 26 a tím i celý úkol ani ryba ani rak,dá se s tím něco udělat nebo mi tam bude ten úkol viset do nekonečna aniž mám teď možnost ho dodělat?

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Omlouvám se, jestli je můj dotaz mimo mísu, ale mám problém s úkolem Spojenci, Nové návrhy a Vzájemná pomoc.. Kde najdu nějakou možnost pozvat někoho z hráčů který by měl zájem, když žádného neznám? A domluvit se třeba na vzájemném poslání bonusů? Děkuji za odpověď..klidně i případné přátele..A ještě jeden dotaz: jak mám poslat pozvání na návštěvu Theodorovi, jak to píše v tom úvodním dopisu?

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    jeldos nijak... aspoň zatim.

    Rovanna3 Napiš do globálu někdo se určitě ozve a přidá se ti mezi přátele

  10. #10
    asitohlene
    Guest
    Ahoj.
    Mam problém s úkolem ´´ vyroba kamenů´´ s podůkolem ´´geolog´´ jsem level 5 a hraju taky na evropskym serveru. A proto jsem začal pěkně hnedle asi rychlejc a koupil jsem geologa jenže když už jsem ho koupil tak ho nechal všecky ložiska kamene oběvit hned. Poté co geolog nalezl všechny ložiska kamene se ohlásil úkol ´´geolog´´ = najdi 1 ložisko kamene. A tady je kámen úrazu ) nemůžu dokončit úkol protože moje zásoba ve skladu je 500 ks a tudíž kameníci netěží a z dolů se kámen neztrácí. Šel jsem tedy do herního čatu a tam mě poradily na první pohled perfektní řešení. Zbourat hospodu protože ta jako jediná stavba v mém levelu vyžaduje kámen na stavbu ale po celém dni bourání/stavění hospody se stala věc jiná. Teď když jsem onu hospodu zbožil cca po 20 nejde postavit už vůbec - v nabídce ji mám, dám ji stavět ale vyleze to na 1% a tím to skončí a přestane stavět ,suroviny se mě vrátí a hospoda je zpět v nabíce základních budov. Je to pouze omezení na den nebo se stim nedá dělat nic ??
    Děkuju za případné rady/typy.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.