Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Thread: Halloween 2013

  1. #1
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví

    Halloween 2013

    Toto vlákno slouží k diskusi o události Halloween 2013

  2. #2

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    halloween uz byl loni nebo tohle je premiera? popripade co bude moznost za to ziskat?

  3. #3
    Lohreine's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    153
    Monde
    Kouzelnictví
    Halloween byl už vloni, pro mě je ale letos premiéra
    Jinak podrobné info máš zde.

  4. #4

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Bude pruzkumnik nachazet dyne?

  5. #5

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    To by mě také zjímalo jestli to bude jako hledat při balonkování předměty nebo to bude hledat pruzkumník.. Díky za odpoved...

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Earth
    Posts
    78
    Monde
    Kouzelnictví
    A_T_F NE. Hledači nosí jen při eventech velikonoce a vánoce.

    BB_Kahsi Proč jsou ceny v eventu zdraženy o 20% oproti loňsku, inflace?
    Kolik LVL má golem, byla by tabulka?

    Koho napadlo překládat Sensenmann General jako Generál Hrozivý Sekač, nebylo by vhodnější generál Smrťák, či to zase kvůli PEGI 7 "nelze"?

  7. #7

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak Jsem si na test serveru vyzkoušel nadcházející event a mohu sem hodit předběžné hodnocení, které snad pomůže daný event vybalancovat a odstranit případné chyby.

    V první řadě bych rád chválil. Líbí se mi eventové pojetí. Hudba je skvělá, rozhodně se dá poslouchat, na rozdíl od toho ptačího štěbetání, které každý hned vypne. Zombíci místo zvěře se mi taky moc líbí, skvělý nápad. Docela bych uvítal si to nechat na stálo, jelikož zvířata, co mi lezou v prostřed města, mě pěkně iritují. A normální hudba za chvíli leze krkem.

    Vezmu to podle pořadí, ve kterém byly jednotlivé věci představovány v novinkách.

    1. Golem:
    Přijde mi jako dobrý nápad. Vývojáři se evidentně poučili z nevyrovnanosti narozeninové soutěže a tak každý jede na své triko. Způsob „porážení“ golema taky ujde. Holt člověk musí začít podporovat výrobu mramoru, obilí a vody. Aspoň, že to není jako minule, kdy šlo jen o vodu. Za pozitivum beru taky možnost pomoci kamarádovi. Golem se po poražení obnoví a je potřeba vyrobit více věcí na jeho poražení a tak dál. Chybí mi za jeho poražení nějaká odměna, která by časem rostla. Také informace, kolik má těch úrovní a tedy jak moc bude stoupat spotřeba daných surovin a zda bude na konci nějaká pořádná odměna za konečné poražení, jinak to totiž nemá smysl dělat.
    Chyba: Taky bych rád oznámil chybu v animaci po poražení golema, kdy má nejspíše být nějaká animace, která se nekoná. Golem zmizí a běží tam ve vzduchu počítadlo rozebírání.

    2. Bonusy:
    Nechápu účel temnoty. Zastaví produkci? Kdo tohle použije? Jestli mi tohle nějaký přítel dá, tak přestane být mým přítelem Hlavně, když na odblokování je potřeba použít bonus Velmi intenzivní světlo, který stojí 5 dýní. A vzhledem k velmi drahým věcem bude každá dýně mít cenu zlata. Ale o tom později. Taky by bylo fajn vědět, jak dlouho bude trvat, když mi jí někdo dá. Doufám, že ne celý event. Ostatní 3 bonusy jsou v pohodě.
    Chyba: zkusil jsem si jednou dát temnotu a na začátku to udělá animaci, ale asi se v půlce sekne, aspoň mi to tak přijde.

    3. Stavby:
    A) Dýňová pole byl dobrý nápad, ale poměrně blbě provedený. Graficky se mi velmi líbí. Docela by bylo fajn, kdyby po skončení eventu zůstala. Už by nic neprodukovala, ale mohla by zůstat, jako dekorace. Udělal bych u městečka hřbitov. Klidně i bez animace toho kouře a kultisty. To by se mohlo zapínat vždy na Halloween. Ceny těchto polí jsou přijatelné. Myslím, že nikdo nebude mít problém si je pořídit všechny. Co mi vadí, jsou časy produkce. Nejmenší pole produkci jedna dýně za 8 hodin a kapacitu 45 dýní. Tohle se bude hodně špatně chytat, aby tam byl bonus. Pole druhé úrovně má produkci 4 hodiny a 80 dýní. A pole třetí úrovně výrobu za 1 hodinu a kapacitu 100 dýní.
    B) Škola a sila jsou fajn, ale asi nebudou moc využívána. Mohly mít třebas trochu strašidelnou grafiku, jako má generál. Pokud bych na ně koupil dýně za drahokamy, tak mi to vyjde o 20 drahokamů levněji, než kdybych to koupil rovnou za drahokamy. Trochu mi vadí cena dekorací. Na to, že jsou to jen dekorace, je jejich cena celkem vysoká. Ano, nemusím si je koupit, ale já bych je docela chtěl.
    C) Vylepšená skladiště jistě budou hitem. Doufám, že se budou dát vylepšit. Než jsem si na test serveru na něj našetřil, tak tam event skončil.

    4. Generál:
    Smrťák, jako generál se mi líbí. Je ale velká škoda, že to není veterán, ale jen zkušený generál. Jestliže má být chloubou armády, tak by měl mít tu nejvyšší úroveň. Když si vezmu, že o velikonocích stál veterán skoro stejně, tak to zamrzí. Měli to prohodit. Když už graficky upravený, tak má být ten nejlepší. Taky by bylo fajn, kdyby byl nesmrtelný. Bitvu by prohrál, ale nemusel by se léčit. Ale to je jen taková fantazie.

    5. Tykve na ostrově:
    Zajímavý nápad, ale zatím si nejsem jistý, zda je dobře proveden. Za 4 dny, co to na test serveru běželo, jsem našel 4 tyto dýně, které obsahovaly: 2, 3, 1 a 1 dýně. Jsou dobře ukryté. Někdy přilepené k baráčku, takže se pěkně těžko hledají, ale je to zábava. Bylo by ale dobré vědět, jak často se objevují, kolik jich je. Hledat je mi nevadí, ale nestále skautovat ostrov, zda se mi nějaká neobjevila, či jsem nepřehlédl je celkem otravné. Taky by bylo fajn vědět, zda v případě, že ji neseberu, tak zda po určité době zmizí, nebo zůstávají do konce eventu.

    Celkové hodnocení. Zatím se mi event líbí. Má své mouchy, ale ty se snad nějak vytáhnou. Důležité bude, jak půjdou schánět dýně, jelikož věci jsou poměrně drahá. Dýně nenachází průzkumník. Odměny, taky nic moc, z dýňových polí taky moc dýní nebude a z toho nacházení taky žádná sláva nepadá Pokud se nezvýší loot, nebo nesníží ceny, tak nevím, nevím, jak vyjdeme. Minimum, co budu chtít, je generál a ta 3 skladiště a to moc růžově nevidím. Vše je mnohem dražší, než na velikonoce, cca 600 dýní za budovu a 1500 za generála. Když k tomu připočtu magora, co bude házet temnotu a vy ji pak za 5 dýní budete odstraňovat…

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    ad 2) nemám to ověřené, ale lidi od nás cechu, co jsou na testu, říkali, že když ti někdo hodí temnotu a tu pak shodíš světlem, tak budova má větší produkci - toliko v významu temnoty

    ad 3c) zas takový hit to nebude, bo údajně budovy již stojící to uspí a budovy nově u něj postavené to uspí po odstranění skladiště. Zde jsem moc nepochopil význam, ale pokud to tak opravdu je, tak tyto skladiště budou fungovat pouze ke zvětšení kapacity a budou se stavit někde bokem budov
    Last edited by Bisclaveret; 17.09.13 at 21:27. Reason: interpunkce

  9. #9

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    co jsem event zkousel na testu tak niceni golema bylo bohuze nudne a kapek vedlo k zavspominani na vyrocni event.. odmeny nenarustali zrovna ekvivalentne k sile golema takze za more materialu doslova par dyni..

    pole jsou zajimave, univerzalni doplneni opet nelze pouzit(hold univerzalni az na vse na co by se to vyplatilo) jinak hezke ikdyz ten produkcni cas je pro zasmani..

    skolky jsou pouzitelne protoze se jedna o nadlimitni budovy

    sila vzhledem k cene v dynich defakto nepouzitelne

    vylepsene sklady kdyz by nebyli 2*3 tak by byli zajimave ale 2*3 se opravdu blbe obestavuje budovama takze vevodi 2 klasicka skladiske bohuzel ikdyz graficky nevipadaji vubec spatne

    general zajimavy

    zombie (4* buff) zajimave

    celkove zhodnoceni, skolky + mozna general + zombici by meli byt top na vykupnim listu predpokladam(zombici kvuli hradu), sila za tu cenu jsou defakto dost drahe protoze 6 zombiku bude stat vice nez 1 silo vzhledem k dosazitelnosti sila a dosazitelnosti 4* buffu.. skladiste je taktez drahe a kdyz neni vyhodne na obestaveni budovama a tim zkraceni produkcniho casu odpada jeho priparni ucel.. skoda ze toto vylepsene skladiste nema napriklad vice "vstupu" pak by bylo jiste hitem

  10. #10

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Bisclaveret: ono záleží, jak významná bude ta produkce a zda se vyplatí oproti ztracené. To uspání, je nějaká blbost ne?

    Reborn: Nadlimitní bodovy jsou všechny, takže i ta skladiště. né každé obstavuješ. holt se dá jinam, třebas k dolům.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.